• Головна
  • В селе Владимировка Скадовского района на детской площадке выпасают домашних животных
16:17, 21 жовтня 2021 р.

В селе Владимировка Скадовского района на детской площадке выпасают домашних животных

В селе Владимировка Скадовского района на детской площадке выпасают домашних животных

В селе Владимировка Скадовского района местные власти подумали о досуге детей и установили детскую площадку. Там можно увидеть новые яркие лабиринты, качели, удобные лавочки и урны. Чтобы покрытие детской площадки было мягким, его подсыпают песком.

Но не все местные жители оценили такой подарок детям, а некоторые даже используют его как место для выгула домашней птицы и крупного рогатого скота. Дети вынуждены играть среди того, что оставила после себя домашняя живность. Но и сами посетители площадки умудряются промахнуться мимо урны и оставляют мусор где попало.

Наболевшая тема для тех, кто всеми силами старается улучшить жизнь села. В социальной сети Facebook в группе “Владимирский Старостинский округ Лазурненського поселкового совета” Elena Zavorihina оставила запись, чтобы обратить внимание на эту проблему:

Сьогодні проводилось підсипання піском дитячого майданчика у с. Володимирівка. Тому і звертаюсь я до батьків, чиї діти грають на цьому майданчику. Можливо комусь і не сподобається мій допис, але... Приблизно півгодини я витратила на визбирування "фантиків" від цукерок, та ін. сміття! На майданчику встановлено 4 урни!!! Я навіть не буду прохати провести роботу з дітьми, або знаходячись на майданчику, окликнути чиюсь дитину,яка розкидає сміття! Ні! Я просто повідомляю вас, що прибиральник територій буде очищувати від сміття тільки урни! Бігати і доганяти "фантики" по майданчику він не буде! Ваші діти гратимуть у тому, що накидали.

Цим же дописом хочу звернутися до власників худоби , які використовують територію парку не за призначенням. Я сьогодні не буду називати прізвища людей, до яких вже зверталась! Перестаньте випасати і проганяти ВРХ через парк і також закрийте вдома птицю(індюки, які стрибають по лавках, ну вибачте, це як???). Парк не місце для випасу!!!

РS: Власник індюків, візьміть тряпку і підіть повитирайте лавки!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовский район #Владимировка #детская площадка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...