Новини компаній
07:33, 7 листопада 2022 р.

Екс-гравець УПЛ став чемпіоном світу

Алехандро Гомес став переможцем у складі збірної Аргентини.

Відбувся фінальний поєдинок ЧМ-2022 з футболу в Катарі. Суперниками останнього поєдинку Мундіалю стали збірна Франції та Аргентини. З прогнозами експертів на поєдинок вболівальники могли ознайомитися на сайті vseprosport

В основний час сильнішу команду визначити не вдалося, тож гра продовжилась у екстратаймах, в яких претенденти на перемогу обмінялися голами. Переможця визначила серія пенальті. Більш влучними виявилися аргентинці - 4:2 на користь підопічних Ліонеля Скалоні.

Разом зі збірною Аргентини чемпіоном світу став і Алехандро Гомес, також відомий як Папу Гомес, який був гравцем УПЛ в сезоні 2013/2014. Футболіст грав у складі харківської команди «Металіст». На його рахунку 23 матчі у вищому дивізіоні України та один в Кубку України. У свій актив Папу записав чотири голи.

Це перший випадок, коли екс-гравець українського чемпіонату виграв на Мундіалі.

Хавбек відіграв на турнірі 109 хвилин. Він провів на полі 59 хвилин у матчі проти збірної Саудівської Аравії (1:2) в рамках групового етапу, а також 50 хвилин у поєдинку 1/8 фіналу проти команди з Австралії (2:1). Результативними діями Гомес не відмітився.

Наразі Папу підсилює склад іспанської «Севільї».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію