• Ангеліна Калініна виграла турнір WTA 125 у Франції
Новини компаній
08:02, 7 листопада 2022 р.

Ангеліна Калініна виграла турнір WTA 125 у Франції

У вирішальному поєдинку змагань у Ліможі українка перемогла представницю Данії Клару Таусон і здобула найбільший титул у кар'єрі.

Ангеліна Калініна стала чемпіонкою на турнірі WTA 125 у Франції на харді. У фіналі вона обіграла суперницю з рахунком 6:3, 5:7, 6:4.

Перемога над датчанкою стала другою у цьому році: у січні Калініна програла Таусон на турнірі WTA 250 у Мельбурні, а на початку грудня взяла реванш на турнірі WTA 125 в Анжі.

Новий сезон Калініна планує розпочати на змаганнях WTA 500 в Аделаїді, де вона має стартувати в кваліфікації, далі зіграє на турнірі WTA 250 у Хобарті, після чого виступить на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Котирування на ймовірні результати тенісних подій представлені на сайті БК Фонбет. З відгуками та оглядом букмекера Fonbet KZ знайомить портал «РБ».

Калініна прокоментувала свою дебютну перемогу у категорії WTA 125 у соціальних мережах. Вона зазначила, що пишається тим, що вона українка, подякувала Франції за підтримку та своїй команді за роботу над її новими досягненнями.

Ангеліна жодного разу не перемагала на змаганнях вище за рівень ITF-туру, в якому їй вдалося виграти 15 титулів. Минулого року українка змогла дійти до фіналу на турнірі WTA 250 у Будапешті.

Відповідно до даних WTA, Ангеліна покращила свій рейтинг на 8 позицій. Наразі українка займає 39 сходинку.

Успішним виступом на турнірі WTA 125 тенісистка гарантувала собі участь у Відкритому чемпіонаті Австралії. Перші змагання серії Великого Шолому пройдуть з 16 по 29 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію