• Головна
  • Взяти участь у науковій конференції заради відновлення регіону запрошують херсонців
08:33, 22 березня 2023 р.

Взяти участь у науковій конференції заради відновлення регіону запрошують херсонців

Взяти участь у науковій конференції заради відновлення регіону запрошують херсонців, фото-1

Херсонський національний технічний університет запрошує всіх охочих взяти участь у міжнародній науково-проактивній конференції «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини». Розповідаємо, про що йдеться і як взяти участь.

Конференція «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ ХЕРСОНЩИНИ» — це платформа для консолідації потенціалу учасників у визначенні специфіки ефективних рішень та подолання викликів на шляху відновлення усіх сфер життєдіяльності громади, спрямований на відродження регіону та прискорення його стійкого економічного зростання, розповідають організатори.

Віримо, що процеси відновлення та розвитку регіону мають перерости в національний проект комплексної модернізації економіки та реконструкції інфраструктури Херсонщини. Участь у конференції наддасть Вам можливість висловити своє бачення щодо подальшого розвитку Херсонського регіону та України в цілому.

Мета конференції – об’єднання науково-освітньої спільноти та бізнесу для створення умов забезпечення економічної трансформації регіону, його відновлення, реконструкції та модернізації.

Актуальність: пошук, обговорення та визначення ефективних механізмів взаємовигідної співпраці між науково-освітнім та бізнес-середовищем для забезпечення відновлення регіону, реалізації євроінтеграційних процесів, гармонізації освітнього та науково-інноваційного середовища – це виклик відсутності єдності між науково-освітньою та бізнес-спільнотою, що є одним з головних ризиків для повоєнного відновлення Херсонщини.

Завдання:

розвиток взаємодії науково-освітніх, підприємницьких та суспільних кіл для забезпечення умов відновлення регіону; пошук ефективних рішень щодо відродження регіону та прискорення його стійкого економічного зростання; пошук шляхів підтримки інвестицій та зменшення ризиків повоєнного відновлення Херсонщини.

Запрошуються представники науково-освітньої спільноти, бізнесу та бізнес-об’єднань, громадського сектору.Запрошуються представники науково-освітньої спільноти, бізнесу та бізнес-об’єднань, громадського сектору.

У програмі конференції передбачена робота наступних секцій:

Будівництво, архітектура та дизайн у повоєнному відновленні середовища життєдіяльності людини. Роль інформаційних систем і технологій у повоєнному відновленні регіональної економіки. Відновлення, відбудова і модернізація промислово-комунальних об’єктів, виробничих підприємств енергетичної галузі та інфраструктури. Інноваційні технології в легкій, харчовій, хімічній та парфумерно-косметичній промисловості для здійснення модернізації регіону у післявоєнний період. Соціально-економічні та державно-управлінські аспекти регіонального розвитку в умовах повоєнного відродження територій. Реалії розвитку туризму та сфери гостинності: виклики та шляхи відновлення. Аграрний сектор економіки Херсонської області – проблеми та перспективи. Реалізація проектів відновлення інфраструктури, розвитку морських та річкових портів і морських навчальних закладів Херсонщини.

В.о. ректорки ХНТУ, Олена Чепелюк, зазначає: «Кожен українець сьогодні мріє про перемогу та скоріше відновлення постраждалих від бойових дій та окупації регіонів. Для херсонців, які щодня бачать сумні новини про своє рідне місто, ці мрії мають перетворитися в чіткий план та стратегію. Саме тому, Херсонський національний технічний університет спільно з іншими закладами вищої освіти Херсону ініціював проведення науково-практичної конференції «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ ХЕРСОНЩИНИ». Зараз до партнерів організаторів доєдналися і інші заклади освіти України та світу, тому конференція набуває статусу Міжнародної. Зв'язок науки та бізнесу є важливим елементом відновлення регіонів України після війни. Наука може забезпечити необхідні знання та розуміння проблем, які виникають після конфлікту, тоді як бізнес може внести свій внесок у розвиток економіки та забезпечення нових робочих місць. Роботу конференції заплановано на 26-27 квітня 2023 в онлайн форматі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...