![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
23:27, 24 березня 2023 р.
Допомогу від киян отримав волотнерський центр Херсонського вишу
![Допомогу від киян отримав волотнерський центр Херсонського..., фото-1 Допомогу від киян отримав волотнерський центр Херсонського вишу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це повідомили на сторінці ХДУ. “Фахівці Гуманітарного відділу ХДУ отримали та передали до Волонтерського центру ХДУ гігієнічні засоби для здобувачів університету від активної молоді Києва.
Ми щиро вдячні усім, хто підтримує, не забуває та допомагає!, – написано в дописі. Від початку російсько-української війни діє пр Херсонському державному університеті волонтерський центр.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...