• Головна
  • Шість золотих медалей на Кубку України з плавання виборов херсонський спортсмен
16:17, 28 квітня 2023 р.

Шість золотих медалей на Кубку України з плавання виборов херсонський спортсмен

У Кам’янському Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У цьому змаганні шість золотих нагород виборов Андрій Драпкін із Херсонського регіонального центру "Інваспорт".

Про це повідомляють на сторінці Центру у Facebook.

Шість золотих медалей на Кубку України з плавання виборов херсонський спортсмен, фото-1

Фото Херсонського регіонального центру "Інваспорт"

За інформацією Суспільного, упродовж 2022-2023 років Андрій представляв Україну на чемпіонаті світу в Португалії, де він посів 4 місце в 100 м брас. Також він виборов п’ять золотих нагород у чемпіонаті України. Зі світової серії City Para з плавання, що проходила в Італії, Андрій привіз 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію