• Головна
 • Готовий комплект камер відеоспостереження – особливості
Новини компаній
21:16, 15 червня 2023 р.

Готовий комплект камер відеоспостереження – особливості

Новини компаній

Комплект камер – готові рішення для встановлення системи відеоспостереження в приміщенні, на вулиці. Зазвичай, комплект відеоспостереження складається з наступних елементів:

 • Камери. Знімають відео, зображення в режимі реального часу. Вони бувають різних типів: з фіксованим або змінним фокусом, поворотні, зі збільшенням.

 • Реєстратор. Записує відео, зображення з камер. Він має різну кількість каналів для підключення камер.

 • Кабелі. Створюють зв'язок між першим та другим елементом. Бувають різної довжини та типу.

 • Монітор. Відображає інформацію з різних джерел. 

Вони корисні для створення безпеки в будинку, на робочому місці. Камери можуть бути встановлені в різних місцях, що дає відстежувати події на території. Багато з них мають функцію запису відео, що дає переглядати записане пізніше. 

Купити комплект відеоспостереження можна в середньому за ціною 3000-7000, якщо він містить 2 камери. Вартість залежить від бренду, роздільної здатності, наявності додаткових функцій та інших параметрів.

7W70-51wL8fdUxoC_6LtYu0Lp0ZQ4ag8PYgm4ihpf-UbQ3lsTj8RRUvB6bc4qSYXUT_HPCyenay-Po3h31whTQu7Pa1WD5H9ui9vYvYM9OM4JYSjBcZJa3m1A0hxdEcS1So64epxnJNQ

Як вибрати комплект системи відеоспостереження

При виборі комплекту камер відеоспостереження зверніть увагу на такі моменти:

 • кількість приладів контролю;

 • роздільна здатність;

 • тип;

 • збереження даних;

 • функціональні можливості.

Визначте скільки приладів для спостереження вам потрібно, в залежності від кількості приміщень, розміру території. Чим вища роздільна здатність, тим краще якість зображення. Для розпізнавання облич людей, дрібних деталей, обирайте значення не менше 1080p. В залежності від розміщення обирайте тип обладнання. Якщо будуть знаходитись на вулиці, мають бути водонепроникними, стійкими до погодних умов. До внутрішніх приладів таких вимог не висувається. Зняті записи можуть зберігатись на внутрішньому і зовнішньому жорсткому диску, також в хмарному сховищі. У камер відеоспостереження комплектів часто є такі додаткові функції: руховий детектор, нічне бачення аудіозапис. Обирайте відштовхуючись від потреб.

Не купуйте надто дешеві, які не знімають достатньо якісне зображення. Обирайте перевірених продавців, які мають гарантії та необхідну комплектацію. Прочитайте відгуки в інтернеті, зверніть увагу на рейтинги. Виходячи з рецензій інших покупців, обирайте виробника, якому довіряєте. Не забувайте про власні потреби та особливості об’єкта охорони. Зверніть увагу на правильність монтажу. Зверніться до фахівців.

Чому варто встановити готові системи відеонагляду для дому

Камери відеонагляду, комплекти корисні для охорони будівлі, в якій живете. Вони створюють безпеку завдяки таким перевагам:

 • Захист від грабіжників. Завдяки спостереженню, вони дають вчасно знайти зловмисника, попередити крадіжку майна. Вони можуть сповістити охорону про можливу несанкціоновану подію, що дає можливість вчасно прийняти рішення та діяти відповідно до ситуації.

 • Попередження злому, проникнення. Захищають від потрапляння злодіїв всередину домівки, квартири. Допомагають запобігти незаконним діям: грабежі, вбивства тощо.

 • Допомога в розслідуванні справ. Завдяки записам можна розпізнати правопорушника, що був зафільмованим. Це корисно в розслідуванні, дає покарати злодія.

Також вони збільшують вартість майна. Це корисно для комерційних домів, підвищує прихильність клієнтів. Дають змогу зекономити на відшкодуванні вкраденого майна. Економія діє також з іншого боку. Не потрібно витрачати гроші на окремі деталі, час на їх пошук. 

Отже, це корисна апаратура. Вона захистить від грабежів, зломів, проникнення. Корисна для поліції, допомагає зекономити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...