• Головна
  • Не відображає усієї інформації про депутатів новий сайт Херсонської міської ради
09:08, 7 липня 2023 р.

Не відображає усієї інформації про депутатів новий сайт Херсонської міської ради

Фото: Скріншот сайту Херсонської МВА

(Фото: Скріншот сайту Херсонської МВА)

Під час презентації підсумків діяльності депутатів Херсонської міської ради VIII-скликання за результатами 2-го року здійснення ними своїх повноважень у рамках всеукраїнської громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад" було показано основні тенденції за критеріями відкритості та прозорість.

Так, за думкою експертів, проблеми доступності даних про депутатів Херсонської міськради VIII скликання успадковані від попередньої каденції та некоректного трактування персональних даних юридичним відділом міськвиконкому. Запуск нового вебсайту міської ради не призвів до значного поліпшення ситуації, оскільки біографічні дані депутатів залишаються неповними. Лише один депутат, Іван Бебко, надав повні відомості про себе. У інших депутатів наявні тільки фотографії та прізвища. Старий сайт міської ради містив інформацію про склад комісій, відвідування засідань та звіти перед виборцями, але ці дані більшою мірою перенесені на новий сайт без істотних змін. Також, міська рада не вживала заходів щодо захисту конфіденційної інформації на вебсайті ради від можливих шкідливих дій з боку окупаційних сил.

Слід відмітити, що на сайті міської ради також не відображається інформація про кадрові зміни у керівництві міста.

Відсутність інформації про прийом громадян спостерігається у чотирьох депутатів нової версії сайту Херсонської міської ради: Євгенії Бєла, Михайла Опанащенка, Антона Хмаро та Ірини Ценкер. Вони мають лише контактні електронні адреси у своїх профайлах.

За винятком цих чотирьох, інші депутати ради вказали адреси, дні, час прийому та контактні дані (особисті номери телефонів, номери телефонів помічників або електронні адреси). Однак, через нинішню ситуацію з російським вторгненням, рекомендується звертатися безпосередньо до депутатів для отримання актуальної інформації щодо проведення прийомів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...