• Головна
  • Матеріальну допомогу можуть отримати випускники Херсонського ВИШУ
09:32, 12 липня 2023 р.

Матеріальну допомогу можуть отримати випускники Херсонського ВИШУ

Гуманітарний відділ Херсонського державного університету інформує, що випускники 2022-2023 навчального року, які працюють на посадах педагогічних працівників, можуть отримати одноразову адресну грошову допомогу. Деталі та умови – далі у матеріалі.

Якщо ви навчались на денній формі навчання, за державним замовленням, здобули ступінь бакалавра або магістра за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/ Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальністю і галуззю знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, ви маєте право на отримання одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Що зробити для того, щоб отримати одноразову грошову допомогу? Зібрати відповідні документи, надіслати на пошту Гуманітарного відділу, у вересні підтвердити своє працевлаштування та очікувати зарахування коштів на банківську картку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...