![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
23:28, 9 серпня 2023 р.
Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр
Херсонський театр Куліша гастролює країною з виставою «Лишатися (не) можна...» про життя в окупації та виїзд на підконтрольну Україні територію.
Покази відбулись уже в чотирьох із восьми міст. Почали тур 1 серпня у місті-герої Миколаєві в академічному художньому драматичному театрі. Після трупа вирушила в Кропивницький, де працювала на малій сцені Театру корифеїв. Під час показу була повітряна тривога і довелося призупиняти виставу. Після глядачі повернувся й актори дограли на повну залу.
«На емоційну складову це не вплинуло, навпаки, було навіть щемливіше, адже підкреслило наші реалії», — говорять у театрі Куліша.
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-1 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-2 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Далі актори вирушили в Черкаси, де працювали в драматичному театрі ім. Т. Шевченка. Колектив був вражений містом, про що розповідав на сторінці Instagram театру та в Telegram-каналі «Херсонський театрал». Серед зареєстрованих глядачів було багато ВПО не тільки з Херсона, а й зі східних областей країни.
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-3 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-4 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Актори працюють на сцені через добу. І вже 7 серпня вони показали виставу вчетверте у столиці в Національному академічному драматичному театрі ім. Л. Українки, де, власне, восени минулого року і створювали «Лишатися (не) можна...».
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-5 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-6 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
На виставі було чимало поважних гостей, зокрема в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Також прийшли давні друзі театру Куліша й колеги, які тимчасово проживають у столиці.
Наступні міста — Житомир, Івано-Франківськ, Львів та Херсон.
Тур відбувається за підтримки Українського культурного фонду в межах проєкту «Ми не хотіли виїжджати...».
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-7 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський..., фото-8 Виставу про окупацію в чотирьох містах показав Херсонський театр, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Сергій Кононенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...