• Головна
  • Квартири з ремонтом: переваги покупки
Новини компаній
20:03, 1 серпня 2023 р.

Квартири з ремонтом: переваги покупки

Новини компаній

У чому перевага купівлі квартир з ремонтом

Розглядаючи варіанти придбання житла, покупець насамперед виходить із розмірів бюджету, який може виділити на зазначені цілі. Саме сума виділених коштів дозволяє розраховувати на купівлю одно-дво- або трикімнатної квартири, купівлю квартири з ремонтом або без тощо. У більшості випадків продаж квартир здійснюється без проведення ремонту - це стосується як житлової нерухомості, що продається в будинках нової споруди, і покупки квартир на вторинному ринку житла. У цьому деякі покупці, маючи достатній фінансовий ресурс, воліють купувати квартири з ремонтом, тобто. готові до заселення.

Особливості придбання квартири з ремонтом у забудовника

Маючи в своєму розпорядженні достатній бюджет, що виділяється на придбання квартири, покупці можуть купити повністю готову до проживання і проживання квартиру і тим самим позбавити себе необхідності пошуку підрядної організації і чекати закінчення ремонту.

Купівля квартири з завершеним ремонтом від безпосередньої будівельної компанії дозволяє покупцеві:

  • заселятися у квартиру відразу після оформлення договору купівлі/продажу, а чи не очікувати завершення ремонтних робіт протягом кількох місяців, орендуючи орендоване житло і цим несучи непродуктивні витрати;

  • здавати куплену квартиру в оренду квартиронаймачам, отримуючи протягом певного періоду гарантований пасивний дохід, який згодом повністю окупить витрати на придбання житлової нерухомості;

  • заощадити час та сили, необхідні для організації ремонтних робіт та контролю за їх виконанням.

У чому переваги купівлі готового житла

Купівля повністю готової до поселення квартири є мрією кожної сім'ї, яка проживає в орендованій квартирі і чекає з деяким побоюванням наступного приходу власника квартири, який будь-якої хвилини може вимагати з'їхати з орендованої житлоплощі.

Мріям, як відомо, судилося збуватись, і продаж квартир з ремонтом тому свідчення. У купленій квартирі її новій господині лише залишиться придбати і повісити фіранки і тюль на вікнах і займатися пошуком меблів і побутової техніки. Однак і цих складнощів можна уникнути, купивши квартиру з дизайнерським ремонтом, меблями та вмонтованою побутовою технікою – такі варіанти з авторськими рішеннями можна зустріти на вторинному ринку житла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...