• Головна
  • Кузов автомобіля і його вразливі частини та як за ними доглядати
Новини компаній
13:26, 17 вересня 2023 р.

Кузов автомобіля і його вразливі частини та як за ними доглядати

Новини компаній

Кузов автомобіля внаслідок дії зовнішніх факторів та аварійних ситуацій іноді потребує ремонту або відновлення. Окремі елементи кузова автомобіля мають також періодичний знос або отримують корозійне пошкодження внаслідок експлуатації в жорстких умовах. Розглянемо детальніше, які елементи кузова варто найбільш ретельно контролювати та що варто зробити для забезпечення найдовшої за терміном їх експлуатації. Також розкажемо коли варто переглянути пропозиції онлайн-магазину Bex Space, що має в асортименті запасні частини для авто. Зокрема, цей інтернет-маркет запчастин пропонує за посиланням https://bex-space.com/klipsa-krepleniya-kryla-and-30863069 кліпсу кріплення крила корпусу авто виробництва бренду AND. Також маркет надає можливість автовласникам купити елементи кузова, що виготовлені за всіма стандартами та можуть застосовуватися для таких відомих автомобільних брендів як BMW, Toyota, Hyundai, Mercedes, Honda, Renault, Lexus та інших.

Кузов автомобіля і його вразливі частини та як за ними доглядати, фото-1

Двері авто

Двері автомобіля є одним з елементів кузова що найбільше використовується під час щоденної експлуатації і може отримувати різноманітні пошкодження як внаслідок корозії, так і фізичних ударів. Найнебезпечнішим є для корпусу дверей удар під час дорожньо-транспортної пригоди, оскільки в такому випадку конструкцію дуже складно якісно відновити зберігаючи її захисні конструктивні властивості. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди або виявлення ознак корозії, треба замінити цей елемент повністю, оскільки від нього залежить безпека водія і пасажирів автомобіля.

Варто звертати увагу у дверцятах авто на якісну і безвідмовну роботу :

  • замків;
  • ручок;
  • механізмів, що підіймають скло та інше.

Від цього залежить якісний захист автомобіля від зовнішніх погодних умов та створення надійного бар'єра для проникнення в салон:

  • пилу і бруду;
  • холоду або спеки;
  • надмірної вологи.

За посиланням https://bex-space.com/dverni-ushchilnyuvachi можна придбати дверні ущільнювачі для автомобілів різних брендів в асортименті моделей.

Капот і багажник

Ці елементи кузова автомобіля одні з перших приймають удар внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом. Водночас вони також можуть отримати значний знос внаслідок інтенсивної експлуатації, адже багажник і капот автомобіля можуть відкриватися практично щоразу, коли авто користується власник.

В більшості випадків багажне відділення і капот не потребують значних ремонтних робіт. Але варто контролювати насамперед імовірне виникнення корозійних проявів що можуть проявлятися непомітно на поверхні і поступово знищувати цілісність цих елементів кузова.

Також ремонт може знадобитися внаслідок ДТП коли форма елементів суттєво зміниться. Зважити що звичайне механічне вирівнювання поверхні капота або багажної секції кузова не дає необхідної міцності і конструктивної цілісності. Тому для якісної безпеки водія та пасажирів варто встановити нові елементи з необхідною жорсткістю конструкції та надійністю в експлуатації.

Елементи орієнтування та освітлення

Фактично елементами кузова є дзеркала переднього та заднього огляду, а також різноманітні освітлювальні прилади, що встановлюються безпосередньо на передній або задній частині автомобіля – на капоті або в межах багажника. Періодична перевірка цілісності конструкції, що утримують фари, габаритні вогні чи дзеркала для огляду дороги, є хорошою практикою убезпечення від аварійних ситуацій. Це ж стосується скорочення додаткових витрат на поновлення цих елементів в робочому стані.

За посиланням можна придбати фару для основного світла авто Bexauto на праву сторону https://bex-space.com/fara-golovnogo-sveta-pravaya-bexauto-42589993. Онлайн-маркет пропонує інші варіанти фар та ламп для освітлювальних пристроїв в автомобілях, що періодично варто міняти внаслідок вичерпання їх ресурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...