• Головна
  • Підготовка автомобіля до зими та поїздок без ризиків навіть у ожеледицю
Новини компаній
13:44, 7 листопада 2023 р.

Підготовка автомобіля до зими та поїздок без ризиків навіть у ожеледицю

Новини компаній

Напередодні зими і виникнення ожеледиці, зниження температури повітря треба подбати про перевірку технічного стану автомобіля. Такі заходи дадуть можливість поліпшити безпеку як для водія, так і пасажирів, а також скоротити потенційні видатки які будуть необхідні на відновлення авто внаслідок аварійних ситуацій. Насамперед варто подбати про придбання і встановлення витратних запасних частин які завжди необхідно замінювати внаслідок їх фізичного зношення під час інтенсивного використання.

Інтернет-магазин Bex Space, асортимент пропозицій якого можна подивитись за посиланням https://bex-space.com/ пропонує всі необхідні запасні частини для авто, враховуючи потребу у створенні запасу деталей для зимового періоду. Є у наявності запасні частини для всіх актуальних брендів, включно з такими виробниками як Mercedes, Nissan, BMW та інші.

Підготовка автомобіля до зими та поїздок без ризиків навіть у ожеледицю, фото-1

Заміна шин авто на зимові і чому краще не обирати універсальні всесезонні версії

Насамперед варто подбати про заміну шин на зимові. Такі шини необхідно встановити завчасно, до появи реального ризику виникнення сильної ожеледиці на дорозі.

В специфікації шин обов'язково вказується напрямок їх застосування. Бажано купувати шини, які не мають позначення “універсальні”. Такі версії шин як всесезонні, можуть теж бути ефективними, але не в цьому випадку.

Універсальні всесезонні шини мають зважені показники, що дозволяють ефективно використовувати їх як влітку, так і взимку. Однак якщо автомобіль буде рухатись у складних дорожніх умовах, кожна дрібниця буде вагомою і додає безпечності руху та ефективності у використанні ресурсу двигуна і пального. І що найголовніше – якісного зчеплення з поверхнею дороги саме взимку. Тому зимові шини є кращим варіантом.

Акумулятори і освітлення: перевірка ефективності, резервні джерела

Напередодні нового зимового періоду, особливо під час значного зниження температур, варто подбати про високу якість роботи акумуляторів. Саме від них залежить чи зможе автомобіль почати свій рух після перебування на вулиці, де температура може впасти до -10… - 20°С. За таких значних температурних коливань акумулятор може суттєво зменшувати свою ємність і за значної витратності ресурсу, взагалі відмовити у роботі або надавати мінімальний імпульс для початку роботи стартера. Таким чином завести автомобіль самостійно буде неможливо і необхідно його лише транспортувати до СТО або заводити механічним способом чи від стороннього джерела енергії.

Для перевірки ємності акумулятора можна застосувати електронні засоби, які необхідні для заряджання акумулятора за межами авто. Вони допоможуть об'єктивно виміряти:

  • ресурсність акумулятора;
  • можливість його ефективного заряджання;
  • встановити показник напруги, яку подає акумулятор для стартера.

Також необхідно перевірити ефективність роботи та ресурсність системи освітлення, включно з основними фарами та боковим освітленням, освітленням в салоні. Більшість ламп мають певний режим користування та ресурс зносу. Якщо лампи для основних фар встановлені за регламентом і ресурс їх використання добігає кінця – 85-90% – напередодні зимового періоду варто провести їх заміну.

Для прискорення такої процедури можна використати комплекти в яких фари вже пропонуються в зібраному вигляді. Наприклад, за цим посиланням можна придбати задній ліхтар у повному комплекті https://bex-space.com/ru/zadniy-fonar-v-sbore-levyy-bexauto-lj6z13405e.

Інші важливі перевірки напередодні зими для авто

Є також і інші важливі вимоги до перевірки автомобіля напередодні його активного застосування у зимовий період:

  • перевірка роботи гальм;
  • склоочисної системи;
  • системи подачі палива;
  • роботи опалювальної і системи кондиціонування.

Варто переглянути стан антифризу в системі охолодження. Якщо його недостатньо, треба долити до оптимальної кількості, а якщо його стан незадовільний – повністю замінити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...