• Головна
  • Отримати матеріальну допомогу можуть жителі Скадовського району, які опинились у скрутному становищі
23:57, 14 лютого

Отримати матеріальну допомогу можуть жителі Скадовського району, які опинились у скрутному становищі

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Відповідно до розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації, обласна влада призначила виділення одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин. Кошти для цього виділяють з обласного бюджету. Допомогу може отримати кожен житель області, який опинився в скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

Про це інформує Голопристанська міська військова адміністрація.

Необхідний пакет документів:

Заява на отримання допомоги на ім’я голови Херсонської ОВА. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Для дітей — свідоцтво про народження. Картка платника податків. Довідка з банківськими або поштовими реквізитами.

Наступні документи – залежно від потреби:

— у разі хвороби: довідка із лікарні про стан здоров’я та необхідність лікування або копія виписного епікризу в поточному році;

— у разі настання надзвичайної ситуації чи небезпечної події (послуга доступна для жителів деокупованих та підконтрольних Україні територій): копії документів, що підтверджують надзвичайну ситуацію, небезпечну подію, які призвели до порушення нормальних умов життя. Також потрібен акт обстеження соціально-побутових умов проживання;

— у разі смерті годувальника або визнання його безвісно відсутнім: довідка про склад сім'ї померлого годувальника та копія документа, що підтверджує родинний зв'язок. Також необхідна копія свідоцтва про смерть годувальника або рішення суду про визнання його безвісно відсутнім.

Для отримання допомоги мешканці Скадовського району та інших населених пунктів області можуть звернутися:

до органів соціального захисту населення в місті Херсон та області (у разі перебування на обліку як внутрішньо переміщена особа в Херсонській області); надіслати поштовим зв’язком заяву та документи (копії документів повинні бути завірені нотаріально) до Херсонської ОДА (у разі перебування на обліку як внутрішньо переміщена особа в інших областях), написавши листа на електронну пошту [email protected].

За додатковою інформацією звертайтесь на Гарячу лінію Херсонської ОВА за телефонами: 0 800 330 951; +38 091 481 78 45. Також Херсонська ОВА має телеграм-бот для зв'язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...