• Головна
  • Ддві нагороди на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука завоювала спортсменка з Херсонщини
12:45, 26 лютого

Вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності, заслужена майстриня спорту України Анастасія Павлова здобула дві нагороди на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні: срібну – в особистому заліку та золоту – в командному.

Про це повідомив заступник голови Херсонської ОВА Володимир Клюцевський.

Тренер Анастасії – Владислав Павлов, Заслужений тренер України.

Як пишуть в Суспільному Спорт, турнір пройшов у Вараждині (Хорватія) з 19 по 24 лютого. Загалом у змаганнях взяли участь 280 спортсменів з 24 країн. Україну представляли 15 лучників, зокрема олімпійський чемпіон Віктор Рубан та чемпіонка Європи Анастасія Павлова.

У результаті Україна здобула на турнірі дев'ять медалей: п'ять золотих, дві срібні та дві бронзові. Завдяки цьому у медальному заліку зайняла друге місце, поступившись лише Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію