• Головна
  • Кадастр природно-заповідного фонду створюють в Україні
14:37, 6 березня

Кадастр природно-заповідного фонду створюють в Україні

В Україні створюють Кадастр природно-заповідного фонду

В Україні створюють Кадастр природно-заповідного фонду

Створення Кадастру природно-заповідного фонду України зробить інформацію про природоохоронні території доступною для всіх.

Про це повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Державний кадастр природно-заповідного фонду – це система, що міститиме усю відцифровану інформацію про природоохоронні території України. Це дозволить залишити у минулому закритість кадастрових даних та посилить захист унікальних природних об’єктів.

Цей інструмент стане корисним не лише під час планування подорожей та відпочинку, але й під час оформлення земельних ділянок; планування бізнесу; здійснення громадського контролю; розробки документів просторового планування.

Наразі працівники парків та заповідників, які перебувають у сфері управлінням Міндовкілля, до Кадастру природно-заповідного фонду:

Внесли понад 4000 видів флори та фауни (представників рослинного та тваринного світу); Завантажили до архівної документації 40% літописів природи; Заповнюють інформацію про еколого-туристичні маршрути та екологічні стежки.

Зазначається, що з міркувань національної безпеки та відповідно до чинних вимог законодавства, наразі доступ до публічної частини Кадастру на національній онлайн платформі ЕкоСистема обмежений.

Ресурс стане відкритим по завершенню воєнного стану у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...