![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
10:09, 22 березня
Учасниками міжнародного проєкту стали херсонські заклади освіти
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-129-768x304.png)
Херсонські заклади освіти стали учасниками міжнародного проєкту “Позашкілля українським дітям за кордоном”.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
“Міжнародна асоціація позашкільної освіти та кафедра позашкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова організували цей проєкт з метою підтримки українських дітей за кордоном, надання їм доступу до якісної позашкільної освіти, залучення до занять у гуртках та інших творчих об’єднаннях закладів позашкільної освіти України”, – йдеться у дописі.
Проєкт тривав з 15 лютого по 15 березня, об’єднавши заклади позашкільної освіти, гуртки та творчі об’єднання з усіх куточків України.
Херсонську міську територіальну громаду у проєкті представили Будинок дитячої та юнацької творчості, Центр дитячої та юнацької творчості, Центр позашкільної роботи, Палац дитячої та юнацької творчості, Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...