![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
21:44, 1 квітня
Чемпіоном футбольних змагань стала команда рятувальників Херсонщини
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/433121343_833956045426949_7079383407579719711_n.jpg)
Збірна команда з футболу Головного управління ДСНС України у Херсонській області “Рятівник” стала чемпіоном Миколаївської обласної асоціації футзалу України.
Про це повідомило ГУ ДСНС у Херсонській області на сторінці в Facebook.
У фінальному поєдинку команди зіграли у нічию в основному часі матчу. Проте під час серії пенальті команда рятувальників Херсонщини виборола перемогу з рахунком 5:4 та здобула право виступити у другій лізі України серед команд чемпіонів інших областей країни, йдеться в дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...