![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
21:09, 5 квітня
Комунальну техніку вирішили залучити для будівництва ліній оборони на Херсонщині
На Херсонщині під час засідання Ради оборони регіону вирішили додатково залучити комунальну техніку для будівництва та облаштування ліній оборони в області.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
У дописі посадовця також йдеться про те, що під час засідання сфокусувалися на налагодженні комунікації між працівниками ТЦК та громадами. За його інформацією, продовжується робота з поновлення військового обліку. Здійснюється контроль за оповіщенням військовозобов’язаних.
Також на засіданні обсудили роботу військо-лікарських комісій. Переглянули систему визначення придатності до військової служби.
Прокудін також зазначив, що у регіоні запрацювала обласна ВЛК, яка проводитиме додаткові перевірки за потреби.
Раніше повідомлялось про те, що наприкінці минулого тижня у Херсоні також пройшло засідання Ради оборони Херсонщини. Під час засідання прийняли кілька важливих рішень. Одне з них стосується запобіганню інформаційних операцій росії на Херсонщині, які дискредитують владу, сектор безпеки та оборони України. Ще одне важливе питання – захист населення від ворожих атак. Ухвалили рішення – придбати необхідні будівельні матеріали для ремонту найпростіших укриттів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...