• 4 золоті медалі на чемпіонаті з плавання виборола плавчиня з Херсонщини
20:36, 12 квітня

4 золоті медалі на чемпіонаті з плавання виборола плавчиня з Херсонщини

4 золоті медалі на чемпіонаті з плавання виборола плавчиня з Херсонщини, фото-1

У Броварах Київської області пройшов відкритий чемпіонат з плавання для спортсменів із порушенням слуху. На ньому вихованка ДЮСШ для осіб з інвалідністю, учениця Херсонського фахового спортивного коледжу Анастасія Детякова виборола 4 золоті медалі.

Про це повідомили в Херсонській ОВА.У дописі йдеться, що плавчиня перемогла в категоріях:

100 метрів вільним стилем; 200 метрів вільним стилем;

100 метрів на спині;

100 метрів "батерфляєм".

У Червонограді Львівської області на Відкритому регіональному турнірі з плавання учень 9 класу НВК № 11 міста Херсона Іван Пилипенко здобув 2 нагороди. Спортсмен здобув І місце у 50 метрах та ІІ місце – 25 метрах.

16 березня в Одесі відбувся Відкритий кубок "Перше татамі" серед новачків та спортсменів, які раніше не виступали. Вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 посіли призові місця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію