![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
09:28, 19 квітня
Участь у спортивному фестивалі в Литві взяли студенти Херсонської державної морської академії
![Участь у спортивному фестивалі в Литві взяли студенти Херс..., фото-1 Участь у спортивному фестивалі в Литві взяли студенти Херсонської державної морської академії , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ХДМА
17 квітня студенти першого курсу Херсонської державної морської академії взяли участь у міжнародному спортивному фестивалі “The Spirit of the Seas” (Дух морів).
Про це повідомила Херсонська державна морська академія.
Зазначається, що студенти ХДМА навчаються в Литовській морській академії за програмою подвійних дипломів за підтримки ПРМТУ (Професійна спілка робітників морського транспорту України) та ITF TRAST,
Студенти отримали можливість спробувати свої сили в різних видах діяльності й отримали новий досвід та навички командної роботи, йдеться в дописі.
Вихованка ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Кароліна Белоус здобула перше місце на Кубку Варшави з боксу, присвяченому пам'яті жертв Катинської трагедії та інших радянських злочинів. Нещодавно на міжнародному турнірі зі спортивної боротьби в Хорватії херсонська спортсменка Тетяна Сова-Ріжко посіла третє місце.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...