![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
13:22, 22 квітня
Бронзові медалі на чемпіонаті України з футзалу вибороли футболістки з Херсонщини
![Бронзові медалі на чемпіонаті України з футзалу вибороли ф..., фото-1 Бронзові медалі на чемпіонаті України з футзалу вибороли футболістки з Херсонщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В місті Гребінка Полтавської області пройшов фінального етапу чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2011/2012 року народження. Вихованиці Дитячо-спортивної школи з футболу "Кристал" двічі здобули перемогу.
Про це повідомив заступник голови Херсонської ОВА Володимир Клюцевський.Зазначається, що спортсменки вибороли бронзові медалі. Капітан команди – Наталія Князєва. Тренували футболісток Ігор Псурцев та В'ячеслав Роль.
Команди спортсменів із Херсона взяли участь у відкритій першості Херсона з футболу пам'яті майстра спорту Володимира Роговського серед команд 2015-2016 років народження. Понад 50 спортсменів узяли участь у змаганнях. Від Херсона виступили футбольні команди Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи "Херсон" та 'Кристал". В Миколаївській обласній асоціації футзалу України, збірна футбольна команда Головного управління ДСНС України в Херсонській області МФК "Рятівник” виборола перемогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...