![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
08:23, 15 травня
Премію отримала легкоатлетка з Херсонщини
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/438298790_122147945642147729_8994359941492783560_n-768x576.jpg)
Спортсменка з Херсонщини, чемпіонка світу серед ветеранів з легкої атлетики у штовханні ядра у 2023 році, Тетяна Трубіна, стала однією з перших лауреаток премії, запровадженої Анатолієм Трубіним спільно з Асоціацією нескорених громад.
Про це повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Володимир Клюцевський.
Зазначається, що Анатолій Трубін, футболіст збірної України та клубу “Бенфіка” у Португалії, спільно з Асоціацією Нескорених Громад, запровадили премію для спортсменів з областей України, території яких є тимчасово окупованими.
![Премію отримала легкоатлетка з Херсонщини, фото-1 Премію отримала легкоатлетка з Херсонщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Преміюватися будуть найрезультативніші спортсмени з будь-яких дисциплін з чотирьох областей, якими опікується АНГ. У кожній області щомісяця номінують одного спортсмена чи спортсменку.
Асоціація нескорених громад була створена з метою адвокації людей з ТОТ перед суспільством, державою та міжнародною спільнотою. Організація реалізує проєкти, направлені на всебічну підтримку жителів підопічних регіонів на рівні держави та світу, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...