![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
13:47, 24 травня
На чемпіонаті Європи серед ветеранів призові місця вибороли двоє спортсменок з Херсонщини
![На чемпіонаті Європи серед ветеранів призові місця виборол..., фото-1 На чемпіонаті Європи серед ветеранів призові місця вибороли двоє спортсменок з Херсонщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів, що проходив в Португалії, Катерина Пренко та Вікторія Лазарєва з Херсонщини вибороли срібні медалі.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
За інформацією адміністрації, на цих змаганнях Україну представляли всього четверо спортсменів.
Пренко та Лазарєва змагались у командному заліку півмарафону.
Представники Федерації легкої атлетики України повідомляли, що з 21 вересня по 1 жовтня 2023 року в місті Пескара (Італія) відбувся ХХІІ чемпіонат Європи з легкої атлетики категорії Мастерс. Учасниками змагань стали представники з 13 міст України, зокрема і Херсонщини. У команді півмарафону Пренко Карина та Лазарєва Вікторія посіли друге місце.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...