• Головна
  • На чемпіонаті Європи серед ветеранів призові місця вибороли двоє спортсменок з Херсонщини
13:47, 24 травня

На чемпіонаті Європи серед ветеранів призові місця вибороли двоє спортсменок з Херсонщини, фото-1

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів, що проходив в Португалії, Катерина Пренко та Вікторія Лазарєва з Херсонщини вибороли срібні медалі.

Про це повідомили в Херсонській ОВА.

За інформацією адміністрації, на цих змаганнях Україну представляли всього четверо спортсменів.

Пренко та Лазарєва змагались у командному заліку півмарафону.

Представники Федерації легкої атлетики України повідомляли, що з 21 вересня по 1 жовтня 2023 року в місті Пескара (Італія) відбувся ХХІІ чемпіонат Європи з легкої атлетики категорії Мастерс. Учасниками змагань стали представники з 13 міст України, зокрема і Херсонщини. У команді півмарафону Пренко Карина та Лазарєва Вікторія посіли друге місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію