![](https://s.05537.com.ua/section/logo/upload/pers/265/logo.png?20240727)
09:51, 7 червня
На оздоровлення до молодіжно-дитячого центру "Артек" поїхали діти з Херсонщини
![На оздоровлення до молодіжно-дитячого центру "Артек" поїха..., фото-1 На оздоровлення до молодіжно-дитячого центру "Артек" поїхали діти з Херсонщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
14 дітей з Херсонської області поїхали на третю тематичну зміну "Форум лідерства та громадських ініціатив "Артек єднає Україну!" до молодіжно-дитячого центру "Артек".
Про це повідомляє Херсонська ОВАДо центру вирушили діти з Правдиного, Микільського, Софіївки, Комишан, Білозерки та Херсона. Вони проведуть два тижні на курорті у Пущі-Водиці та селі Березники.Як зазначають у ХОВА, діти матимуть можливість долучитися до заходів, спрямованих на розвиток лідерських якостей та громадської активності.
45 дітей учасників команд-переможців спортивних змагань з Херсонської області поїхали на відпочинок до Польщі. У 2023 році майже 2 тисячі дітей відпочили за програмою “єОздоровлення”. У 2024 році за цією програмою діти зможуть поїхати у заклади Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей та Києва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:28
24 липня
14:30
24 липня
live comments feed...