• Головна
  • Основні причини виникнення неврастенії та її лікування
Новини компаній
09:00, 17 червня

Основні причини виникнення неврастенії та її лікування

Новини компаній

Неврастенія належить до категорії досить серйозних психічних захворювань, з якими досить часто стикається такий спеціаліст, як невролог Хмельницький. Досить часто це захворювання відносять до категорії неврозів, але без вчасного лікування можливі великі втрати для організму у вигляді власного здоров’я. У тому випадку, якщо є підозри у порушеннях психіки, за допомогою варто звернутися до такого спеціаліста, як невропатолог Хмельницький Ультрадіагностика записатись для отримання якісної консультації та вчасного лікування.

Основні причини виникнення неврастенії

Лікарі неврологи у Хмельницькому виділяють основні причини, які часто призводять до розвитку такого захворювання, як неврастенія. Серед них можна виділити наступні:

  • недостатність в організмі вітамінів;
  • суттєві порушення імунної системи;
  • наявність хронічних стресових порушень;
  • відсутність систематичного повноцінного відпочинку;
  • інтоксикація різноманітними речовинами, серед яких можна виділити алкоголь та різні наркотичні речовини.

До такого спеціаліста, як невролог ціна у Хмельницькому буде доступною та він допоможе діагностувати захворювання та призначити максимально ефективне лікування.

Неврастенія та її основні різновиди

Стикнувшись на практиці з таким захворюванням, як неврастенія, варто пам’ятати про те, що цей психічний розлад може бути представлений наступними типами:

  • гіперстенічна неврастенія – представляє собою серйозне психічне захворювання, яке характеризується нервовою збудливістю, порушеннями сну, роздратованістю. При цьому варто звернути увагу на те, що людина може бути роздратованою навіть через невеликі розмови;
  • дратуюча слабкість – цей стан характеризується тим, що людина гостро реагує навіть на не досить голосні шуми, яскраве світло, різкі запахи. При цьому людина втрачає повний контроль над своїми емоціями. Пацієнт може жалітися на те, що у нього виникають проблеми з пам’яттю та він стає неуважним;
  • гіпостенічна неврастенія – проявляється надмірною в’ялістю, апатія, емоційна нестабільність, зниження настрою. Найчастіше всього такі розлади виникають у тих, хто стикається з частими тривожними розладами.

Звернувшись за допомогою до такого спеціаліста, як невролог, додатково може бути показано проходження МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика, що дасть можливість прослідкувати за фактичним станом пацієнта та призначити максимально ефективне лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...