• Головна
  • Над підтримкою ветеранів працюють на Херсонщині
10:21, Вчора

Над підтримкою ветеранів працюють на Херсонщині

На Херсонщині розробили регіональну стратегію ветеранської політики, а також діє обласна програма соціальної підтримки ветеранів.

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін провів нараду з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Херсонщини щодо пріоритетних завдань на 2026 рік.

Він поставив чіткі завдання за напрямками ветеранської, соціальної політики, а також медичного обслуговування населення в розрізі ключових показників ефективності (KPI).

“Передусім маємо посилити роботу з підтримки ветеранів та їх родин. На Херсонщині розроблено регіональну стратегію ветеранської політики, а також діє обласна програма соціальної підтримки ветеранів. Але кожна громада має привести свою програму підтримки відповідно до обласної та передбачити відсоток допомоги ветеранській спільноті у кожному місцевому бюджеті”. – зазначив Прокудін.

Також важливо, щоб всі ініціативи «рухали» на місцях фахівці із супроводу ветеранів. Йшлося й про створення ветеранських просторів у кожній громаді. Один з них працює у Херсоні, три – в громадах Херсонського та Бериславського районів, ще кілька – готуються до відкриття.

Крім цього, посилюють роботу в громадах щодо реалізації інших важливих ініціатив – розвиток ветеранського бізнесу, професійна адаптація, навчання та перекваліфікація – усе, що допомагає адаптуватися після служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити