• Головна
  • Зустріч із «кадетськими класами» провели окупаційні силовики у Скадовській школі
08:42, Вчора

Зустріч із «кадетськими класами» провели окупаційні силовики у Скадовській школі

У тимчасово окупованому Скадовську представники окупаційного «слідчого управління Слідчого комітету Росії по Херсонській області» провели зустріч із учнями «кадетських класів» захопленої скадовської школи №1.

Про це повідомляють окупаційні інформаційні ресурси.

За їхніми даними, окупаційна старша помічниця керівника регіонального слідчого управління з громадсько-політичної роботи Юлія Коломейцева відвідала навчальний заклад та організувала для школярів тематичну вікторину, присвячену 15-річчю створення Слідчого комітету РФ.

Окупаційна ставлениця  «слідчого управління Слідчого комітету Росії по Херсонській області» / Фото з окупаційних джерел

Окупаційна ставлениця  «слідчого управління Слідчого комітету Росії по Херсонській області» / Фото з окупаційних джерел

Окупаційна ставлениця «слідчого управління Слідчого комітету Росії по Херсонській області» / Фото з окупаційних джерел

Зустріч відбувалася у форматі запитань і відповідей. Учні брали участь у вікторині та отримували заохочення у вигляді «почесних грамот»: відповідали на питання вікторин у радянському стилі, їм підносили російську інтерпретацію історії тощо.

Російські силові структури регулярно проводять подібні заходи в навчальних закладах на тимчасово окупованих територіях, залучаючи дітей до пропагандистських та ідеологічних активностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити