• Головна
  • Про удар по двох суднах у порту Скадовська заявила окупаційна влада
07:15, 22 червня

Про удар по двох суднах у порту Скадовська заявила окупаційна влада

Про удар по двох суднах у порту Скадовська заявила окупаційна влада, фото-1

Окупаційний губернатор Херсонської області Володимир Сальдо повідомив, що минулої доби у Скадовську пошкоджено два морські судна.

Про це повідомили у його телеграм каналі.

Окрім того, за його словами, були пошкоджені адмінбудівлі окупаційних адміністрацій у Таврійську та Горностаївці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://most.ks.ua
#Скадовськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити