Інформованість суспільства про екологічні проблеми впливає на купівельні звички і вибір споживачів. Кожен день ми повинні прагнути виробляти якомога менше відходів. Екологічна упаковка - кращий вибір для захисту навколишнього середовища. Компанія «Борса» є виробником широкого асортименту паперових крафт пакетів і сумок з екологічно чистої сировини найвищої якості з унікальною печаткою. Якщо ви зацікавлені в покупці, переходьте на сайт: borsa.ua і ознайомтеся з пропозицією каталогу, який включає:

  • eco-friendly сумки із тканини та крафт-пакети;
  • поштові конверти та матеріали для кур'єрського пакування.

Екологічні паперові пакети підходять для самих різних цілей. Це ідеальні сумки для покупок. Їх можна використовувати для перенесення продуктів, одягу і багато чого іншого. Пакети з еко-паперу часто використовуються в маркетингу. Вони чудово підійдуть як передачі рекламного контента. Реклама бренду на екологічних сумках вважається сучасної і діє відповідно до принципів екології. Люди, що ведуть бізнес, можуть розмістити свій логотип і контактну інформацію на такій сумці і надати, наприклад, рекламні матеріали під час різних галузевих зустрічей, ярмарків або конференцій. Еко-продукція доступна в декількох варіантах.

Переваги еко-пакетів:

  • Міцні паперові пакети довговічні і стійкі до пошкоджень, їх не так легко пошкодити при перенесенні покупок.
  • Ще одна важлива перевага використання паперових пакетів, наприклад, компанією, полягає в тому, що вони можуть бути відмінним рекламним носієм. Бренд, який використовує такі рішення, створює позитивний імідж своєї компанії в очах споживачів і надає реальний вплив на захист навколишнього середовища. Додатковою перевагою є можливість багаторазового використання, що робить їх ще більш екологічними.

Чому варто скористатися пропозицією компанії «Борса»?

  • Великий вибір пропозиції каталогу.
  • Гарантія якості. Завдяки трьохетапну контролю якості ми можемо гарантувати, що отримуються вами паперові пакети: еко-пакети і сумки відповідають найвищим стандартам.
  • Друк з можливістю нанесення маркування як на лицьовій, так і на зворотному боці сумки або пакета.
  • Доступні ціни.
  • Всі пакети можна купити зі складу в м. Києві з доставкою по Україні.

Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку прямо зараз!