При виборі рушникосушки важливим параметром є тепловіддача. Вона залежить не тільки від типу металу, але й від форми влаштування. Чим більше вигинів та додаткових елементів мають якісні електричні рушникосушки Маріо, тим швидше буде прогріватися приміщення. Але маленьким ванним кімнатам вистачить найпростіших виробів у вигляді букви U або S.

Особливості електричної рушникосушки

Пристрої працюють від мережі 220 Вт, для підключення потрібна захищена від вологи розетка, окреме УЗО та заземлення. Електричні сушарки бувають двох типів:

  • «Мокрі»

Усередині трубки знаходиться антифриз або масло, яке нагріває тен. Такі варіанти довго зберігають тепло після відключення, тому у ванній буде завжди комфортно навіть при частих перебоях з електроенергією. Прилади нагріваються повільно, максимальна температура 80 градусів. Через велику потужність дуже ненажерливі, але за допомогою термостата можна встановлювати рівень нагріву. У просунутих електричних приладів є таймер. З його допомогою можна створювати комфортну атмосферу перед пробудженням або поверненням додому, а в решту часу прилад грітися не буде. Добре підходять для обігріву кімнати, але встановити їх можна тільки нагрівальним елементом вниз.

  • «Сухі»

Усередині такої електричної рушникосушки знаходиться кабель, який і нагріває поверхню труби. Вище 60 градусів температура не піднімається, зате нагрів практично миттєвий. До установки не пред'являється особливих вимог, можна вішати в будь-якому положенні. Такі електричні пристрої малопотужні, тому більше підходять для сушіння рушників. Терморегулятора зазвичай немає, прилад автоматично відключається при максимально допустимому нагріванні. Але споживання енергії мінімально, тому навіть довга робота приладу не стане руйнівною. Інший плюс електричних моделей з кабелем - зовнішній вигляд. На відміну від масляної рушникосушки дизайн може бути будь-яким, тонкий дріт легко гнеться і може повторити найсміливіші форми. А ще такі прилади легкі, тому невелику сушку можна повісити навіть на бічній стороні кухонного острівця, щоб сухі рушники були завжди під рукою.

Незалежно від внутрішнього наповнення електрична рушникосушка може бути настінною та підлоговою. Перший варіант звичний, але позбавляє мобільності. А ось пристрої другого типу не вимагають монтажу, їх можна без проблем носити по квартирі. Який прилад краще, залежить від ваших цілей.