Рhilipp Plein, молодіжний бренд, що пропонує аксесуари, взуття, одяг. Безкомпромісний, сміливий, божевільний - ці прикметники дуже м'яко описують те, що дизайнер Філіп Плейн представляє на показах і в колекціях. Прекрасно усвідомлюючи силу розкоші і провокації, він з неймовірною енергією розвиває бренд, названий на його честь. Унікальний, цілеспрямований, ексклюзивний - це філософія бренду в трьох словах. Він приваблює молодих людей, які інтуїтивно тягнуться до незвичайного і мають величезну силу. Ви зацікавлені в покупці? Переходьте на сайт онлайн маркету DiForte, де представлені колекції від philipp plein для жінок, чоловіків, дітей. Пропозиція включає: одяг, взуття, аксесуари, сумки.

Бренд Philipp Plein підходить для людей, які інтуїтивно вибирають незвичайні речі в житті. Рушійна сила компанії - це людське натхнення і творчий потенціал, мета якого - визначати тенденції, а не дотримуватися їх. Ця тверда віра проклала шлях до того, щоб сьогодні PHILIPP PLEIN став міжнародним брендом стилю життя.

У чому особливість бренду Philipp Plein?

1. Philipp Plein - це бренд, якому властивий неординарний підхід до стилю. Фірмовий лейбл компании - це череп. Спостерігаючи за колекціями, ми часто можемо побачити унікальні дизайни, а також сміливі і сучасні рішення оригінального одягу і аксесуарів з характером. Унікальні люди - це натхнення для бренду. Одяг від Philipp Plein носять зірки і знаменитості з усього світу.

2. Визначальний стиль бренду - «haute couture» з елементами гламурної готики, розрахованій на молоду и амбітну аудіторію. Багатий декор, елегантний стиль, ідеальний крій та різноманітність моделей - ось що відрізняє Plein Philipp від інших брендів. Продукція бренду ідеальна в якості основи зручного способу для повсякденного носіння, а також для особливих випадків. У виробах Philipp Plein клас поєднується з комфортом і зручністю. Вони виготовлені з матеріалів найвищої якості, а це значить, що їх можна носити протягом багатьох сезонів, не втрачаючи при цьому актуальності.

Переваги покупки:

  • Великий і різноманітний вибір пропозиції.
  • Широкий ціновий діапазон.
  • Зручність покупки.
  • Доставка по країні.

Онлайн маркет DiForte створений для тих, хто цінує хороший стиль і елегантність, але в той же час цінує комфорт і індивідуальність. Оформити покупку можна швидко і без проблем. Якщо залишилися питання і потрібна допомога у виборі, зв'яжіться з контактними телефонами з менеджером у зручний для вас час.