Книги розширюють ваш активний словниковий запас

Не один відомий чоловік говорив про те, що ораторська майстерність - фактор, який однозначно допомагає досягти успіху. Історією було обумовлено: літературна мова має бути різноманітною, щоб читач зміг до кінця відчути все те, що намагаються до нього донести надруковані рядки. Так, знайомлячись з творчістю різних письменників на сайті www сайт ранок, ви кожен раз відкриваєте для себе рідну мову з нового боку, адже кожен із творців бачить і відчуває, хоче говорити про світ, по-своєму. І, безумовно, проживши з одним автором цілий твір від початку до кінця, ваш мозок мимоволі - просто тому, що це закладено еволюцією - запам'ятовує ту картину слів, якою писалася дійсність того чи іншого творця. В результаті виходить ось що:

  • ви читаєте більше книг,
  • бачите більше слів,
  • запам'ятовуєте їх і починаєте дивувати друзів та знайомих своїм знанням.

Книги роблять вас грамотними

Дослідження на цю тему проводилися багато разів. Щоразу їх результатом було те, що людський мозок дійсно запам'ятовує правопис не тільки слів, але і цілих конструкцій, а також принципів, згідно з якими будуються ті чи інші лексеми. Головне, почали практикувати вивчати світ художньої літератури буквально з появою перших шкіл в нашій країні! Дивно, але в якийсь момент система освіти відмовилася від великих обсягів читання, однак сьогодні знову до них повернулася: класичні гімназії, що відкриваються в містах країни і дають знання за принципами шкіл царської епохи, підвищують рівень грамотності своїх учнів саме так і показують вражаючі результати. Щоб перевірити ефективність такого методу, можна почати читати кожен день буквально по 20-30 сторінок, а в кінці тижня влаштовувати самому собі диктанти.

Книги дають відповіді на питання «теорії» і «практики»

Напевно, кожен з вас від шкільного вчителя з літератури чув, що художні твори - скарб, енциклопедія, в якій можна знайти відповідь на будь-яке питання, що виникає в голові. Дуже часто ви не хочете чути і слухати поради ваших знайомих, друзів або близьких тому, що вони вкрай нав'язливі, а паперові сторінки книг для саморозвитку здатні дати вам повчання абсолютно непомітно. Книга - старший і мудрий друг, вчасно дає дійсно корисну пораду: в прозових і віршованих творах ви можете дізнатися, як готувати пастилу, яким чином закохати в себе дівчину, чому необхідно любити своїх ближніх.