В першу чергу, давайте розберемося, що таке лазерне омолодження обличчя і чим воно відрізняється від інших типів косметологічних втручань. Як нескладно здогадатися з назви, відмінною рисою всієї групи процедур є використання лазера - апарату, який впливає на шкіру найтоншим вузько направленим променем світла.

Дізнатися більше про професійне омолодження у Львові ви можете за посиланням https://avantage.lviv.ua/!

Косметологічні лазери, які використовуються для омолодження шкіри обличчя, можуть володіти різною потужністю, довжиною світлової хвилі, частотою імпульсів і глибиною проникнення в тканини ... Однак сам принцип дії у них однаковий: лазер прогріває і випаровує певні шкірні шари, запускаючи тим самим глибинні процеси відновлення шкіри.

Лазерне омолодження можна назвати ефективною альтернативою пластичної хірургії. Процедури із застосуванням лазера на клітинному рівні запускають процеси регенерації шкіри і сприяють загальному омолоджуючому ефекту - не вимагаючи при цьому хірургічних втручань і дозволяючи домогтися максимально природного результату.

Показання до проведення лазерного омолодження

Лазерна косметологія обличчя підходить для вирішення широкого спектра проблем:

  • виражені ознаки старіння шкіри: втрата тонусу, в'ялість, рихлість, поява зморшок і пігментних плям;
  • нерівний рельєф шкіри: наявність рубців, шрамів, слідів постакне;
  • легке провисання тканин (помірний птоз) і нечіткий контур обличчя;
  • недосконалості шкіри: розширені пори, судинні сіточки, мімічні зморшки.

При цьому протипоказань у лазерних процедур не так вже й багато:

  • хронічні захворювання, особливо в стадії загострення (точний список краще дізнатися у косметолога при виборі конкретної процедури);
  • вагітність і лактація;
  • запальні і/або інфекційні процеси в планованих зонах обробки (включаючи акне в стадії загострення);
  • підвищена схильність шкіри до утворення рубців (проконсультуйтеся з косметологом).

Лазерна біоревіталізація

Лазерна біоревіталізація - це один з найбільш ефективних способів наситити шкіру гіалуроновою кислотою за допомогою лазерного випромінювання. В ході процедури на шкіру наноситься спеціальний гель з гіалуронової кислотою. Під впливом лазерного променя її фракції проникають глибоко в шари дерми, забезпечуючи інтенсивне насичення шкіри вологою і стимулюючи синтез шкірою власного колагену і еластину.

Лазерне фотоомолоджування

Фотоомолодження - це обробка шкіри за допомогою лазерного апарату з короткими спалахами високоінтенсивного випромінювання. Лазерне фотоомолоджування відноситься до неаблятівних процедур і підходить для роботи з початковими і помірними змінами стану шкіри.