Для початку давайте розберемося, чим вам може допомогти агентство нерухомості при продажу житла.

Більше детальніше ознайомитися з перевагами співпраці з агентством нерухомості «Благовіст» ви можете, пройшовши за посиланням https://blagovist.ua/buy!

Оцінка квартири

Щоб отримати максимальну суму від продажу квартири, необхідно провести її грамотну і точну оцінку. Якщо ви запросите більше того, скільки в реальності стоїть ваша нерухомість, вона залишиться незатребуваною. В іншому випадку ви недоотримаєте гроші. Професіонал зможе провести оптимальну оцінку і точно розрахувати вартість нерухомості. Крім цього фахівці з агентства нерухомості чітко визначать переваги і недоліки вашого житла і допоможуть провести необхідну передпродажну підготовку. Зрозуміло потрібно звертатися в кілька агентств для отримання більш точного результату. Крім того, незважаючи на те, що фахівець правильно оцінить квартиру, є ризик, що в розмові з продавцем він все ж свідомо завищить вартість.

Потужна рекламна кампанія

Представники агентства публікуватимуть оголошення про продаж, будуть відповідати на дзвінки, проводити покази квартири потенційним клієнтам у зручний для вас час. Покази можуть проводитися і під час відсутності господаря. Крім того, можливий пошук клієнта в базі даних фірми. Агентства нерідко передають один одному інформацію, що розширює коло потенційних покупців. При первинному зверненні в агентство обов'язково уточніть, як саме вони планують рекламувати вашу квартиру, який бюджет на це закладається, попросіть продемонструвати приклади просування об'єктів інших продавців.

Грамотна підготовка документів

Продаж нерухомості супроводжується збором великої кількості документів, які повинні бути правильно оформлені і зареєстровані в потрібні терміни. Всю цю рутинну роботу візьме на себе агентство. Також агентство зареєструє договір купівлі-продажу у відповідних державних установах та організовує процедуру передачі виручених грошей.

Ускладнення і затримки в оформленні документів можуть бути викликані наявністю несанкціонованих перепланувань, неповнолітніх чи інших членів сім'ї під опікою. Професіонали, які знають всі тонкощі і підводні камені операцій з нерухомістю, всі документи підготують швидко і юридично грамотно. Вони ж допоможуть укласти договір з банком і врахувати умови доступу до банківського сейфу.