Кожній людині час від часу може знадобитися моральна та психологічна підтримка. Те, що дозволить зрозуміти, що ви не залишитесь наодинці із власними проблемами. Особливо, коли доводиться працювати на різних підприємствах, постійно спілкуючись з іншими людьми. Саме для цього існує послуга https://in-person-corporate.com.ua/, яка допомагає справлятися із різними складними життєвими ситуаціями.

Що собою представляє СПС, яка розшифровується як Служба Підтримки Співробітників. Мова йдеться про спеціальну програму, яку оплачує роботодавець. За допомогою програми, співробітники, що працюють у компанії, мають можливість отримувати консультацію психолога безкоштовно. Також це може бути консультація психотерапевта чи коуча, і все це повністю конфіденційно. Завдяки цьому, вирішуються проблеми особистого характеру, стресові ситуації, що погано впливають на ефективну роботу або відвідування робочого місця.

Наша компанія IN-Person Corporate СПС, яку можна знайти за силкою https://in-person-corporate.com.ua/ru/uslugy/, має на меті допомогти працівникам таким чином, щоб вони відчували себе більш задоволеними на роботі та збільшували продуктивність праці.

Це в першу чергу вигідно для будь якого бізнесу, оскільки збільшує мотивацію робітників та знижує витрати компанії на медичне обслуговування.

Разом з нами компанії стають успішними, а працівники ефективними і задоволені турботою про них.

Основні направлення роботи СПС

Сьогоднішній ритм життя диктує свої умови, під які доводиться підлаштовуватися. Але це не означає, що людини, навіть самій сильній та незалежній, не потрібна допомога та підтримки. Саме задля цього ми і працюємо, у чому можете переконатися, якщо ознайомитеся з нашим ресурсом https://in-person-corporate.com.ua/ru/o-nas/, де представлена необхідна інформація.

З кожним днем власні зусилля направляємо на наступні справи, що допомагають людям:

  • Сприяємо роботі та кар’єрі. Допомагаємо підвищити мотивацію, здолати стресові ситуації, які можуть виникнути на роботі. Завдяки цьому, кожен день на робочому місці перетворюється на досягнення та покращення результатів для працівника;
  • Пропонуємо консультації психологів безкоштовно. Ваші співробітники можуть розраховувати на те, щоб його вислухали та почули. Звернутися за консультацією співробітники мають можливість онлайн чи прямо в офісі;
  • Для топ-менеджерів доступна така послуга як коучинг. Займаємося підтримкою для того, щоб ви могли досягти високої мети. Все це робиться із дотриманням повноцінної конфіденційності.

Звертаючись до нас, кожен співробітник може бути певен, що знаходиться у колі довіри та підтримки. Тому що ми не просто надаємо послуги, а ретельно слідкуємо, щоб робота виконувалася на результат.

На сьогоднішній день, ми працюємо з усією Україною. Працівники компаній можуть зателефонувати на «гарячу лінію» цілодобово із різних міст країни.

Консультації проводимо як у режимі онлайн, так і прямо в офісах психологів, у той час коли це буде зручно. Для цього маєте тільки зателефонувати за вказаними номерами. Нами надаються виключно якісні послуги, тому ті консультанти, що тут працюють, відбираються ретельно, мають професійну освіту и вже перевірені часом та досвідом.

Не залишайтеся із проблемою наодинці

Тому що можна звернутися до тих, хто здатен допомогти та підтримати. СПС була створена з метою покращити якість життя співробітників та зробити їх більш мотивованими на успіх. Звертайтеся до СПС і ми гарантуємо якісні послуги у зручний час.