Люди, які часто їздять за кермом, особливо на великі відстані, неминуче стикаються із ситуаціями, коли потрібні послуги евакуатора. Якщо ви автовласник та пересуваєтеся по місту чи області, запишіть собі номер нашої компанії. Будь-який автомобіль рано чи пізно може перестати їхати або потрапити в халепу на дорозі. Той, хто знає, куди звернутися у складній ситуації, витратить мінімум часу на вирішення проблеми.

Ситуації, коли не обійтись без евакуатора

Чому люди викликають евакуатор:

1.Якщо на слизькій дорозі не вдалося втриматись, і машина вилетіла в кювет. У таких випадках вкрай ризиковано виштовхувати авто назад на дорогу та продовжувати шлях, адже ви не зможете самостійно оцінити характер та ступінь ушкоджень.

2.Якщо сталося зіткнення з іншим авто. Навіть якщо ви не є винуватцем події, часто доводиться звертатися за допомогою евакуатора. Особливо, якщо є явні пошкодження ходової частини. Взагалі жоден акуратний водій не поїде автомобілем, який має механічні пошкодження. Насамперед необхідно показати його фахівцю.

3.Найчастіше трапляється так, що авто просто не заводиться або різко скидає оберти та зупиняється. Причин може бути багато, починаючи від засмічених форсунок і до несправностей бензонасоса. Найкраще, що можна зробити в такій ситуації – це швидко зателефонувати до служби евакуації, щоб вирушити до автосервісу.

Коли в дорозі щось трапляється, кожен засмучується через те, що доводиться коригувати плани, не кажучи вже про витрати на ремонт автомобіля, який, ймовірно, буде потрібний. Ми радимо не панікувати, а оперативно дзвонити до нас. Не варто витрачати дорогоцінний час на пошуки друга, який може «дотягти на тросі». Не факт, що ви його знайдете і він зможе допомогти. А ось час витратите гарантовано.

Замовляйте евакуатор в нашій компанії

Зазвичай автолюбителі в таких ситуаціях витрачають багато часу саме на пошук хорошої компанії, де є вільні автомобілі. Телефонуйте відразу в нашу компанію, вам доведеться чекати на евакуатор від 15 до 30 хвилин. Ми можемо гарантувати швидку подачу, ми завжди маємо вільні машини. З радістю допоможемо з транспортуванням:

1.Легкового автомобіля;

2.Мотоцикла;

3.Стандартного та нестандартного вантажного транспорту;

4.Гідроцикла.

Ми швидко та дбайливо транспортуємо автомобіль до стоянки, гаражу чи автосервісу. Вартість послуг помірна порівняно з цінами конкурентів.

Дізнатись контакти для виклику евакуатора ви можете за посиланням:
https://evakuator24.rv.ua/#contacts