Електромонтажні роботи, як відомо, цілком заслужено вважаються одним із найбільш відповідальних етапів під час процесу будівництва та самих різних ремонтних робіт. На сучасному ринку все частіше спостерігається така тенденція що компанії, основною специфікою роботи яких є виконання електромонтажних робіт, практично ніколи не публікують на своїх офіційних сайтах точні ціни проведення процедури ремонту електричних мереж або ж їх реконструкції.

З чим саме це пов'язують?

Все досить просто. Це пов'язують із тим, що прайс на електромонтажні роботи враховує в себе велику різноманітність операцій, а також відповідно оперує різноманітними одиницями виміру. Ось чому ціна електромонтажу ніколи заздалегідь не вказується та в кінцевому випадку може бути різною. 

Для прикладу пропонуємо вам сьогодні ознайомитися із електромонтажними роботами, що їх пропонують спеціалісти української компанії 360 Protect. Компанія здає всі свої об'єкти під ключ. Ось чому варто розуміти, що всі розцінки на проведенні спеціалістами підприємства електромонтажні роботи будуть залежати від виконаного об'єму робіт. Наприклад, для міської квартири від спеціалістів 360 Protect цей показник становить приблизно від п'яти тисяч гривень. У свою чергу якщо мова йде про приватний будинок то, як правило, кінцева вартість буде коливатися від десяти тисяч гривень.

Які саме операції входять в реальну вартість електромонтажних робіт?

Для проведення процесу монтажу електричної мережі або ж заміни в приміщеннях електропроводки спеціалісти компанії мають провести ряд важливих операцій. Зокрема зараз ми ведемо мову про наступні з них:

  • проведення демонтажу застарілої електропроводки (ремонт, реконструкція);

  • штроблення кабельних каналів;

  • укладка, подальше закріплення та ізоляція електрокомунікацій;

  • заробляння штробів;

  • монтаж електро арматури, а саме щитків, вимикачів, розеток та світильників;

  • встановлення захисних пристроїв.

 

До всього іншого варто пам'ятати й те, що зазвичай в базові розцінки на електромонтажні роботи більшість компаній не включають отримання необхідної дозвільної документації на проведення такого роду робіт, вартість розробки проекту та звісно вартість розробки електромонтажних схем.