Дорогий інтер'єр має виглядати стильно та розкішно, а не причудливо та екзотично. Класикою гідного домашнього і робочого інтер'єру вважається обстановка з добротними дерев'яними меблями зі справжнього масиву благородних порід. Екологічність і натуральна краса дерева в поєднанні з шармом естетичних столярних конструкцій створюють комфортну і елегантну обстановку. При цьому кожна деталь привертає погляд і формує бездоганний стиль в інтер'єрі.

Основний предмет меблевого гарнітуру в офісному чи домашньому кабінеті – масивний дерев'яний стіл. Чим він більший – тим зручніший для роботи, чим міцніший – тим надійніший і довговічніший, чим естетичніший – тим приємніше на нього дивитися. В ексклюзивному інтер'єрі робочого кабінету не повинно бути місця для дешевих та імітаційних матеріалів – тільки натуральне дерево виглядатиме стильно та благородно, підкреслюючи бездоганний смак та практичний підхід свого господаря. Виконані на замовлення елітні меблі – це справжній витвір столярного мистецтва, гідний стати предметом гордості будь-якого інтер'єру.

Переваги столів із масиву дерева

Основні переваги добротних дерев'яних меблів видно неозброєним оком. Як правило, це:

  • натуральність, екологічна чистота;
  • солідність та краса;
  • гіпоалергенність;
  • універсальність застосування у житлових та робочих інтер'єрах;
  • виготовлення меблів з дерева дозволяє створювати вироби будь-яких габаритів та форм, з будь-якими функціональними та декоративними елементами. Таким чином можна з легкістю реалізувати різні дизайнерські рішення без застосування штучних матеріалів;
  • правильно оброблене та експлуатоване дерево завжди довговічне;
  • дерев'яні вироби легко піддаються реставрації. В результаті ви отримаєте повністю нові меблі.

Дерев'яні столи із натурального масиву дерева практично позбавлені недоліків. Основна концепція дерев'яних меблів – естетика, натуральність та солідність. Правильно підібране та оброблене дерево не тільки презентабельно виглядає і довго служить, але й заряджає інтер'єр особливою енергетикою, створюючи найкращі умови для праці та відпочинку. Вишукані меблі з масиву дерева будуть чудовим стилістичним рішенням як у класичних, так і в більш сучасних інтер'єрах.

А замовити стіл із масиву можна у нашій професійній компанії MASIO. Ми пропонуємо меблі високої якості за помірною ціною. Здійснюємо безкоштовну доставку.