"Хочу в Скадовськ!" - щось тьохнуло в грудях. Це серце підказує, що всупереч складному становищу в країні, відпочинок ніхто не скасовував і зовсім необов'язково їхати далеко на закордонні курорти, витрачаючи багатотисячні суми, а слід лише прислухатися до порад знавців туристичної України, щоб зрозуміти, що ця країна багата не тільки на чорноземи. і чудовою солов'їною мовою, але готова запропонувати унікальні місця, які своєю красою та самобутністю можуть посперечатися з популярними островами.

Компанія «МіксАвто» https://avtobus.lutsk.ua/ пропонує послуги з перевезення із Луцька до цікавих туристичних місцин України. Затребуваний на цей час напрямок - Скадовськ. Саме цей курорт Херсонської області знаний по всій Україні та за її межами. Чому? Бо Скадовськ має чим здивувати навіть дуже вимогливих туристів та мандрівників.

Чим порадує Скадовськ?

Не варто думати, що приїхавши до Скадовська, вже через 2-3 дні доведеться сумувати. Тут є, на що подивитись. «МіксАвто» організує поїздку Скадовськом таким чином, що неможливо буде протверезіти від пянких ароматів моря та привабливого клімату.

  • Дельфінарій «Акварель» - тут кожна людина відчує себе дитиною, бо тут можна не тільки подивитися виступи дельфінів, але й насолодитися іншими заходами із залученням найгарніших та найдобріших істот у світі.
  • Рожеве озеро. Солона, як ропа вода цієї водойми дозволяє відчути себе немов на Мертвому морі. Хоча вода в Рожевому озері навіть солоніша. Сюди варто їхати, якщо хочеться полежати у невагомому стані у солоній воді, прийняти грязьову ванну та насолодитися неповторними краєвидами.
  • Парк атракціонів «Острів скарбів» - тематичний парк, потрапляючи до якого, опиняєшся ніби у казці. Американські гірки, колесо огляду та різноманітні каруселі – зроблять візит до парку незабутнім.