Сучасні будинки Кагер та їх будівницвоКагер – це тип сучасних будинків, які набувають все більшої популярності в Україні. Кожна людина хоче побудувати будинок за власним унікальним проектом, проте це вдається далеко не багатьом. Кагер дає волю найсміливішим ідеям: архітектори готові візуалізувати та реалізувати проект за вашим задумом.
Найдивовижніше у створенні будівель від Кагер – використання великої кількості скла, що робить конструкцію неповторною. Тому якщо ви хочете отримати аналог оригінального будинку, як у сонячній Іспанії або Італії, у вас тепер є така можливість. Фасади в подібних конструкціях виготовляються з дерева та скла, при цьому останні займають куди більшу площу всієї споруди. Популярність таких будинків швидко зростає. Кожен хоче отримати сучасний будинок, ще й створений за особистим проектом.


Особливості сучасних будинків KAGER в Україні

Секрет сучасних будинків Кагер, які ви можете переглянути за посиланням https://kagerhouse.com.ua/modern_houses, полягає у спеціальному методі обробки скляних пластин. Сучасні методи дозволили зробити його дуже міцним та витривалим. Рівень крихкості зводиться до мінімального. Великий плюс цього матеріалу – світлопрозорість. Це дозволяє зробити звичайний будинок схожим на казковий замок. Також варто відзначити високі теплозахисні властивості цього матеріалу. Тобто скло – це проект майбутнього. Адже завдяки йому вдається отримувати гарні, недорогі та комфортні житла будь-якої поверховості.


З першого погляду може здатися, що для виробництва будинків від Кагер використовується тільки скло. Однак ця думка вкрай хибна. Ми просто застосовуємо багато деталей прозорих та відбивних деталей. Такий будинок виходить енергоефективним, адже дозволяє використовувати енергію сонця. Тому ви зможете значно економити у витратах на опалення та енергію. При цьому будинок добре освітлюється. Вам доведеться мінімально використовувати лампи та інші джерела світла.


Пару слів про недоліки фахверкових хай тек проектів

Проте варто сказати і про деякі недоліки подібних конструкцій. Влітку в такому будинку може бути спекотно. Також у людини може розвинутись відчуття незахищеності, адже всі стіни та деталі будинку у будь-який час добре просвічуються. Вважається, що рівень безпеки таких будинків може бути недостатнім. Проте будь-які недоліки ви можете обговорити з нашими фахівцями, щоби зробити цікаві рішення. Адже Кагер – це сучасні будинки нового покоління, де можливо все.