Поліс страхування для іноземців в УкраїніСтрахування для в'їзду в Україну потрібне всім без винятку нерезидентам, які планують приїхати до країни. Поліс покриває ризики, пов'язані із настанням страхового випадку. Іноземець зможе отримати необхідну медичну допомогу, якщо станеться травма або трапиться загострення хронічного захворювання. Усі без винятку медичні страховки для іноземних громадян, які в'їжджають до України, також покривають ризик інфікування коронавірусною інфекцією.

Купити страховку для в'їзду іноземців в Україну онлайн з покриттям від коронавірусу (covid19), за вигіднішою ціною, прямо не виходячи з дому, ви можете на сайті сервісу ukrfinservice.com.ua. Це спеціалізований майданчик з онлайн страхування, де представлені актуальні пропозиції від провідних страховиків. Ви можете купити поліс на весь період перебування в країні та почуватися максимально впевнено під час робочої поїздки чи подорожі.

Оформити страховку варто тим, хто планує навчання в Україні, роботу чи оформлення посвідки на проживання. Процес оформлення полісу не триватиме багато часу. Ви можете порівняти кілька програм страхування від різних страхових компаній та вибрати найкращий варіант.


Яку страховку купити іноземцю для в'їзду в Україну з покриттям обсервації при захворюванні на ковід?

При виборі варіанта страховки варто орієнтуватися не лише на вартість полісу, а також:

  1. Репутацію страхової компанії;
  2. Суму страхових виплат застрахованим особам.
  3. Перелік ризиків, що покриває страховка.
  4. Розмір франшизи

В умовах світової пандемії не варто економити та купувати найбюджетніший варіант страховки. Зупиніть свій вибір на програмах середнього цінового діапазону, які включають надання основних медичних послуг.

Варто пам'ятати, що медичне страхування допоможе уникнути непередбачених витрат, мінімізувати ризики, отримати необхідну медичну та іншу допомогу в чужій країні при настанні страхового випадку. Ви точно знатимете, як діяти і куди звернутися в надзвичайно ситуації, при травмі або погіршенні стану здоров'я. Чим більше опцій прописано у страховому полісі, тим менше проблем у вас буде під час подорожі. Поліс від Укрфінссервіс забезпечить надійний захист 24 години на добу, 7 днів на тиждень, весь термін перебування в Україні. Зі страховкою від УкрФін – один дзвінок і питання медичної допомоги буде вирішено.
Співвіднесіть вартість поліса з тим, наскільки простіше ви зможете вирішити питання, що виникли в непередбаченій ситуації, щоб вибрати оптимальну програму страхування з урахуванням специфіки вашої поїздки.

Як оформити медичну страховку для іноземних громадян?

Щоб купити поліс, достатньо перейти на сайт ukrfinservice.com.ua, вказати період перебування в Україні, персональні дані для укладання договору страхування, ціль візиту в Україну. Програма автоматично запропонує кілька програм страхування від страхових компаній. Ваше завдання - вибрати оптимальну страховку, яка влаштує за ціною та опціями. У разі потреби в будь-яку страховку можна додатково включити інші ризики, які, на вашу думку, є характерними для такої поїздки.


Що покриє страховка від Укрфіну?

У договорі страхування прописується повний перелік ризиків та страхових подій, на які поширюється поліс. У документах зазначається звернення до медичного закладу через:

  • коронавірусну інфекцію;
  • гострого захворювання чи стану;
  • травми;
  • проблем зі здоров'ям унаслідок нещасного випадку;
  • інших випадків, передбачених конкретною програмою страхування.

Якщо сталася страхова подія, необхідно якнайшвидше зв'язатися з представником компанії по телефону та повідомити деталі інциденту. Після цього необхідно діяти відповідно до вказівок оператора.

Онлайн страхування від УкрФінСервіс – це швидко, вигідно та надійно. Поспішайте придбати страховку для іноземців від перевірених страхових компаній України вже сьогодні.