Осінь - це час дощів, бруду та калюж, які завдають чимало клопоту дорослим, але подобаються дітям. Щоб захистити ноги дитини від промокання доцільно використовувати гумові чоботи. Найбільший вибір такого взуття можна знайти в магазині Новий опт.

Основні критерії

Купуючи будь-яке дитяче взуття оптом чи вроздріб, важливо враховувати основні критерії його вибору. У випадку з гумовими чобітьми це правило є обов'язковим до виконання. Нехтування їм знизить ймовірність придбання моделі, яка буде добре «сидіти» на нозі дитини і подобатися їй своїм зовнішнім виглядом.

Головні критерії вибору:

  1. Розмір. В першу чергу слід звертати увагу на довжину чобіт. Оптимальним варіантом будуть вироби з запасом, який вибирається в залежності від часу покупки взуття (наприклад, влітку потрібно брати чоботи довші на 2 см, а на початку осені - на 1,5 см). Крім цього, варто враховувати і ширину виробів. Її слід вибирати виходячи з повноти ноги дитини (запас до 0,5 см).
  2. Вага. Часто гумові чоботи є важкими і незручними для дитини. Тому потрібно намагатися шукати більш легкі моделі, в яких можна буде довго ходити по вулиці і не думати про втому ніг.
  3. Підошва. Дитячі гумові чоботи для осені обов'язково повинні мати рифлену підошву. В іншому випадку вони будуть ковзати на бруду і мокрому асфальті, що збільшить ризик падіння і отримання травми. Крім цього, варто звернути увагу на інші характеристики підошви. В ідеалі вона повинна бути одночасно гнучкою і щільною.
  4. Мисок та задник. Ці частини гумових чобіт не повинні деформуватися навіть після тривалої експлуатації. Для цього вони повинні бути виготовлені зі щільного матеріалу, стійкого до різних механічних впливів.
  5. Підкладка. Гумові чоботи для пізньої осені повинні мати утеплюючу підкладку. Оптимальним матеріалом для дітей буде вовна, фліс або натуральне хутро.

Вибір матеріалу

Сучасні гумові чоботи можуть виготовлятися з різних матеріалів. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Заздалегідь знаючи їх, можна підібрати оптимальну модель для кожного конкретного випадку.

Найбільш популярні матеріали:

  1. Каучук. Після того, як люди придумали гумові чоботи, їх виготовляли саме з цього матеріалу. Головною його перевагою є натуральність і безпеку для здоров'я дитини. При цьому каучук погано переносить різкі перепади температури, а також швидко зношується і втрачає свій привабливий зовнішній вигляд вже після декількох тижнів використання взуття.
  2. Полівінілхлорид. Дитячі гумові чоботи з цього матеріалу стали випускати порівняно недавно. Він є повною протилежністю каучуку, тому що має стійкість до перепадів температури і зберігає свою цілісність протягом тривалого періоду. Крім цього, ПВХ не боїться впливу води, ультрафіолету, лугів і пропускає повітря, дозволяючи нозі «дихати».
  3. Каучук + ПВХ. Такий комбінований матеріал користується популярністю у покупців дитячих чобіт. Він поєднує в собі всі переваги каучуку та полівінілхлориду, роблячи взуття міцним, довговічним, безпечним для здоров'я і стійким до впливу зовнішніх факторів.