Завдяки відео користувач проводить на вашому веб-сайті більше часу, тому його переваги очевидні. До того ж відео дозволяє виділити вас на тлі конкурентів. А як створити ідеальне відео, яке підкорить вашу аудиторію?

Визначте тип контенту

Спочатку вирішіть, який тип відео ви хочете знімати. Чи буде це відповідь на запитання, якісь особисті фішки, відео з секретами вашого бізнесу чи щось інше? Якщо ідей поки що немає, можете пошукати їх у конкурентів. Також зверніть увагу на питання, які задають ваші клієнти найчастіше, і використовуйте відповіді на них у відеоролику. Також можна подивитися, які пости у вашому блозі або на сайті мають особливу популярність, і зробити відео на тему кожного такого матеріалу.

Напишіть план

Як тільки ви визначилися з типом ролика, створіть план. Він не повинен бути надто складним, головне, щоб окреслював усі основні моменти. Вам потрібно зрозуміти, навіщо вам ролик, яка ваша цільова аудиторія та які питання ви хочете обговорити. Гарний план гарантує, що ви рухаєтеся у правильному напрямку і не витрачатимете час марно.

Знайдіть експерта

Цей пункт необов'язковий, але все ж таки про нього треба поговорити. Звичайно, ви можете всі ролики знімати самостійно. Але краще залучити сторонніх експертів, наприклад, продакшн компанію Zelios, експерти з якого виконують роботу за вас.

Напишіть сценарій

Основа будь-якого відео – це сценарій. Пишіть його в розмовному стилі, без хитрих виразів, але і без жаргону. Використовуйте короткі лаконічні речення. Це особливо важливо для того, щоб той, хто стоїть перед камерою, запам'ятав основні моменти, і при цьому його мова не звучала, як у робота.

Тепер у вас в кишені є основні поради щодо створення власного відеоконтенту. За вами залишається лише практика або довіра створення ролика професіоналам.