Кредит готівкою без підтвердження доходу може бути зручним, але він також ризикований. Доказ доходу часто неправильно розуміється як частина заявки на отримання кредиту. Більшість людей думає, що дохід може бути отриманий тільки від постійної роботи, але це не так.

Багато онлайн-кредиторів розглянуть кілька форм доходу при розгляді вашого запиту на отримання кредиту, включаючи державну допомогу, пенсійні фонди, дохід від інвестицій, аліменти або виплати на утримання дитини, а також структуроване врегулювання. Також до доходів відносяться ануїтет, студентський кредит та кілька інших форм щомісячного чи двотижневого доходу.

Це означає, що ви можете претендувати на отримання кредиту з поганою кредитною історією в мережах онлайн-кредитування без постійної роботи. Перейдіть на сайт "Пан Кредит", щоб дізнатися про деякі альтернативні способи отримання кредиту без надання підтвердження доходу.

Кредити готівкою з гнучкими вимогами до доходу

Мережі онлайн-кредитування, вимагають підтвердження доходу для отримання особистого кредиту, але ви можете вказати у своїй заяві будь-який тип регулярного доходу, який ви отримуєте. Це відрізняється від традиційного кредиту у фінансовій установі "Пан Кредит".

Кредитори, які співпрацюють із цими мережами, пропонують варіанти кредиту з поганою кредитною історією та розглянуть практично будь-який кредитний рейтинг для особистого кредиту. Будь-який онлайн-кредитор, який бажає працювати з вами, надасть вам процентну ставку, щомісячний платіж та термін кредиту. Ви можете отримати кілька кредитних пропозицій протягом декількох хвилин після подання заявки та отримати свої гроші протягом одного робочого дня.

Ви можете використовувати кілька джерел щомісячного доходу, щоб збільшити свої шанси на схвалення кредиту. Заповнення заявки на кредит займе всього кілька хвилин, і ви можете отримати кілька пропозицій по кредиту до своєї поштової скриньки протягом декількох хвилин після подання заявки.

Оскільки "Пан Кредит" є одним з популярних кредиторів в Україні, ви можете виявити, що довідка про доходи не потрібна, щоб задовольнити вимоги кредитора. І коли кредитори конкурують за вас, ви отримаєте найкращі пропозиції від найкращих кредиторів.

Більшість споживачів вважають, що вони мають бути працевлаштовані, аби претендувати на отримання кредиту. З появою фінансової установи "Пан Кредит" це не так. Ці кредити мають дуже гнучкі вимоги до кредитного рейтингу і вони не коштуватимуть вам майже стільки ж, скільки кредити готівкою з підтвердженням доходу. Крім того, вам не доведеться ризикувати своїми цінностями як застава, щоб претендувати на отримання кредиту, якого ви потребуєте.