Ви купуєте фортепіано своєї мрії і не можете дочекатися, щоб грати, вивчати нові ігри та дивувати своїх друзів? А може, все навпаки – ви переїжджаєте в меншу квартиру і не можете взяти з собою піаніно, тому вирішуєте продати його через аукціон? Чи знаєте ви, що той, хто живе далеко, може придбати піаніно, і ви повинні заздалегідь продумати, як доставити інструмент новому власнику? Найкраще довірити фортепіано компанії, яка пропонує послуги на сайті https://cargoo.ua/services/perevezennya-pianino, ми маємо достатньо великий автомобіль і досвід транспортування таких інструментів.

Піаніно не тільки дуже велике, але й надзвичайно важке. Цей інструмент може важити від 100 до 300 кг. Його неможливо відправити як частину будь-якої кур’єрської посилки (крім клавіатури). Він не поміститься на піддоні, його потрібно перевозити в причепі. Справа буде проста, якщо покупець живе за кілька кілометрів від вас. Тоді можна орендувати причіп і якось вивести інструмент, а якщо треба долати 100, 200 і навіть більше кілометрів, то транспортування буде не тільки проблематичним і довгим, але й дуже дорогим. У такій ситуації краще скористатися допомогою компанії, яка надає послуги з транспортування негабаритних вантажів.

Підготовка піаніно до транспортування

  • Піаніно не можна розібрати, тому його потрібно закріпити повністю - це дуже тонкий інструмент. Незалежно від того, чи фортепіано старе, чи нове - в будь-якому випадку воно буде дуже схильне до руйнування.
  • Перш за все, потрібно ознайомитися з конструкцією піаніно і ретельно виміряти її.
  • Стандартні піаніно мають висоту приблизно 110-140 см, довжину приблизно 140-170 см і глибину до 40 см.
  • Вам потрібно буде виміряти ширину дверей, щоб побачити, чи підійде піаніно.
  • Весь інструмент необхідно акуратно закрити картоном і натягнути натяжкою. Чим більше рівнів безпеки, тим краще.
  • Кришку ключа також слід додатково заклеїти скотчем.

Самостійне перевезення піаніно

Якщо ви можете перевозити піаніно, не забудьте завантажити його в автомобіль як перший вантаж і надійно закріпити транспортними ременями до стін та підлоги. Також добре підкласти під піаніно спеціальні килимки проти ковзання – ці килимки не дозволять інструменту ковзати під час різкого гальмування або повороту. Звичайно, фортепіано потрібно завжди перевозити в стоячому положенні - розкладення його може призвести до серйозних пошкоджень.