Усі банки в Україні контролюються Центральним банком. Необхідність стабілізації національної валюти – головне завдання. Банк реалізує політику держави щодо валютних курсів, кредитів, грошового обігу, дій, які здійснюють інші банки.

Макроекономічна стабільність має зміцнюватися на території держави. Дуже важливо виконати державний обов'язок та вирішити проблеми, пов'язані з управлінням. В даний час завжди існує зовнішній та політичний ризик.

Якщо говорити про кар'єру в банку України, слід скористатися списком кращих банків.

Список найкращих банків України

  • Приватбанк

1992 року був створений Приватбанк. Він є найбільшим українським банком за обсягом активів та клієнтів. Він завжди сплачує податки до державного бюджету. Це приватний комерційний банк та перший банк, який випустив дебетові картки та встановив банкомати.

Уряд націоналізував ПриватБанк у 2016 році. Це допомогло зберегти фінансову стабільність. Штаб квартира знаходиться у Дніпрі, де розташований головний офіс. Він надає фінансові послуги у 2240 відділеннях по країні.

Загалом налічується двадцять дві тисячі працівників. У 2020 році чистий прибуток склав 24,56 мільярда гривень.

  • Ощадбанк

Ощадбанк – державний ощадний банк. Він був створений урядом України у 1991 році. Банківські продукти та послуги надаються у 3650 офісах. Вони працюють тридцять вісім тисяч співробітників.

Національний український банк підтверджує, що може бути системно значущим банком. Ця класифікація присвоюється банку чи фінансовій установі, крах якої може призвести до фінансової кризи. Головний офіс знаходиться у Києві.

Чистий прибуток у 2020 році склав 2,78 млрд грн.
Розмір сукупних активів становив 233,60 млрд. грн. 2020 року.

  • Укрексімбанк

Головна будівля Укрексімбанку знаходиться у Києві. Відкриття відбулося 1992 року. Це український державний банк, який займається експортом та імпортом. Національний банк провів його класифікацію. Надано позначення системно значущого банку. Фінансовий сектор має першорядне значення. Він може надавати та запозичувати суми іноземних кредитних позик. Банк має двадцять дві філії. Є тридцять вісім операційних відділів. Загалом у роботі брали участь три тисячі сто двадцять п'ять спеціалістів. Чистий прибуток за 2020 рік склав 5,59 млрд гривень. Загальна сума активів становить 189,63 мільярдів.

  • Укргазбанк

Укргазбанк має двісті сімдесят вісім відділень. Вони пропонують банківські продукти та послуги. Їх отримують фізичні та юридичні особи на території України. Діяльність банку включає п'ять секторів. Він може пропонувати корпоративні банківські послуги. Ними користуються клієнти, що розвивають малий та середній бізнес. Також доступні фізичним особам роздрібні послуги, фінансові установи.

Відкриття Укргазбанку відбулося 1993 року. Головне офісне приміщення знаходиться в Києві. Загалом у ньому працює 5 тисяч людей.

  • Спортбанк

У "Спортбанку" немає відділень, оскільки це мобільний банк, оптимальний для тих, хто користується послугами азартних ігор. У 2014 році Ник Измайлов заснував цей банк, який дав можливість людям довести, що без відділень банк – це проривний метод прийому платежів за будь-яку банківську послугу. Банк пропонує широкий спектр цікавих продуктів, працюючи у кількох сегментах, включаючи роботу з фізичними особами та приватними компаніями. Чистий прибуток: 5,51 млрд. грн. 2020 року. Усі активи: 163 63 млрд грн 3/2021 р.