Host-world.com.ua є провідною компанією в галузі вебхостингу.  Наше обладнання розташоване в 17 країнах і ми надаємо комплексні інструменти для мільйонів користувачів по всьому світу, щоб будь-хто, новачок або професіонал, міг зайти в Інтернет і процвітати з нашими пакетами вебхостингу.

 

Які переваги надає оренда VPS хостинг сервера від Host-world.com.ua?  

 

Користувачам гарантуються ресурси на їх обліковому записі веб-хостингу VPS. Це означає, що вашому обліковому запису завжди буде виділено встановлений обсяг оперативної пам'яті, ЦП та дискового простору, які ви вибрали, незалежно від того, що роблять інші користувачі на сервері. Це забезпечує більшу стабільність і продуктивність вашого сайту. Ви також не використовуєте операційну систему з іншими користувачами, забезпечуючи кращу безпеку файлів вашого веб-сайту .

 

Виділений сервер та його переваги від Host-world.com.ua

На додаток до неперевершеного контролю за виділеним хостингом, ви отримаєте широкий спектр вражаючих функцій і переваг.

  • Надзвичайна швидкість.

Кожний сервер спеціально створений з використанням нової технології з відкритим вихідним кодом, що дозволяє гнучко підвищувати продуктивність з годиною.

  • Оновлення сховища

Ви можете збільшувати доступне сховище на вашому сервері в режимі реальної години, без допомоги адміністратора сервера.

  • Безкоштовний сертифікат SSL

SSL забезпечує безпечне з'єднання з вашимвеб-сайтом , дозволяє здійснювати електронну комерцію та захищає особисту інформацію.

  • Швидке підключення

Наша команда фахівців збирає та встановлює ваш сервер, підключаючи його до мережі протягом 24-72 годин.

  • Root доступ

Додатковий повний root-доступ надає необмежений доступ до виконання власних інсталяцій тощо.

Обирайте VPS хостинг сервер чи виділений сервер на основі кількості ресурсів, необхідних вашому веб-сайту та розвивайте свій бізнес.