Втомлюватися на роботі – природно, і добре, коли є можливість відпочити і відновити сили. А якщо додати до щоденних турбот ще прибирання, приготування їжі, виховання малечі, догляд за домашніми улюбленцями та пошук місця, де купити все необхідне для кожного з пунктів, то на дозвілля, догляд за собою і стосунки часу взагалі не залишається. А що, як лише один онлайн-сервіс може звільнити вас від набридливих, нудних та важких рутинних домашніх обов’язків:

  • якщо немає часу на приготування їжі – він забезпечує ситним та смачним обідом на офіс й дім;

  • коли раптом прийшли гості, а солодкого до чаю немає – миттю організовує тортик чи тістечко прямо з-під руки кондитера;

  • якщо полиці з побутовою хімією спорожніли саме перед генеральним прибиранням – заповнює їх якісними засобами;

  • коли в домашнього улюбленця закінчився корм – швидко поповнює запаси;

  • якщо забули купити малюкові обіцяну нову іграшку – вчасно привозить її прямо до дверей.

Таких “коли” і “якщо” може бути безліч, а відповідь на них лише одна – це інтернет-магазин Заказ. Цей популярний та зручний сервіс дозволяє замовити все необхідне за 10 хвилин і присвятити решту вільного часу справам, що приносять більше задоволення, ніж побутовий шопінг.

На платформі, що налічує кілька визнаних в Україні супермаркетів, здійснюється продаж усіх можливих груп товарів. Тут обов’язково знайдеться ідеальний кухонний рушник, зручна тарілка для кота, дієвий засіб для виведення плям і цікава книга для пізнавального відпочинку. Крім того, більшість партнерів мають свої кулінарні й кондитерські відділи та пекарні, тому у м. Київ можлива доставка різноманітних готових страв, десертів і свіжої випічки. Асортимент продукції вражає навіть найбільш досвідченого онлайн-покупця, а доцільне сортування за відповідними категоріями робить шопінг ще зручнішим.

Доставка в офіс та додому за найкращою вартістю

Клієнти найчастіше мають три головні вимоги до покупок в онлайн-форматі, які сервіс Zakaz задовольняє повністю. Це гарантія якості, що забезпечується дотриманням вимог та приписів законодавства, адекватна ціна товарів і послуг, що також суворо регулюється і обов’язково відповідає аналогічним показникам в офлайн-магазинах, та зручність користування платформою. Остання позиція варта особливої уваги, адже розробники сайту та відповідальні керівники дуже постаралися, щоб шопінг був максимально простим та зручним.

Усі позиції розподілені в каталозі, для зручності їхнього вибору продумані функції швидкого пошуку та фільтрації. Вартість кожного товару і детальний його опис обов’язково вказані під фото. Акційні пропозиції віднесені в окрему категорію та підсвічуються червоним в загальному каталозі. Авторизація на сайті необхідна тільки при першому використанні, а зручна функція додавання у вибране дозволяє заздалегідь формувати списки покупок.

Досить вдавати, що домашні справи вам завжди під силу! Замовляйте товари з доставкою на дім, щоб переконатися у комфорті, швидкості й простоті нового формату шопінгу!

Джерело: https://zakaz.ua/uk/