Транспортування людей з інвалідністю, важкохворих, немобільних потребує особливої уваги та підготовки. Далеко не кожен може забезпечити перевезення хворого родича, навіть за наявності власного авто, адже це дуже відповідальний процес, які має свої особливості. До того ж не кожного пацієнта можна просто посадити до машини та відвезти до медичного центру або додому. Саме тому служба «MedDopomoga103» забезпечує перевезення лежачих хворих з медичним супроводом. Дізнатися ціни на послуги сервісу та замовити приїзд машини можна за посиланням https://meddopomoga103.com. Маршрут транспортування пацієнта буде оптимізовано, досвідчені водії відповідально ставляться до виконання кожної поїздки. Медичний персонал знається на специфіці таких пацієнтів, тому забезпечує безпечний супровід протягом всього маршруту.

Чому саме служба «MedDopomoga103»?

Сервіс працює вже не перший рік і пропонує послуги медичного перевезення важкохворих пацієнтів по Україні та країнами Європи, СНД. Завдяки професійному підходу, служба робить все можливе, щоб поїздка була: комфортною, оперативною та доступною. Турбота про пацієнта – головне завдання «MedDopomoga103».

  • Сучасні автомобілі, які оснащені всім необхідним.
  • Після кожного виїзду транспорт проходить дезінфекцію.
  • Персонал використовує захисний одяг, маски та рукавички.
  • Досвідчені санітари та медики, які пройшли спеціальну підготовку.

Немає нічого більш цінного як життя пацієнта та час, від якого залежить багато чого в житті хворої людини, тому бригада завжди приїздить вчасно. Іноді виникає потреба у перевезенні пацієнтів, які мають порушення опорно-рухової системи або травми нижніх кінцівок. Спеціалісти служби допоможуть здійснити підйом і спуск поверхами, для цього є всі спеціальні засоби.

Перевезення «від ліжка до ліжка»

Замовити транспортування немобільних пасажирів можна на сайті «MedDopomoga103». Служба здійснює медичне перевезення пацієнтів навіть під час епідемії COVID-19.

  • Медичний супровід під час руху патронажного транспорту.
  • Доступні ціни на всі послуги.
  • Турбота про гігієну та безпеку під час роботи.
  • Перевезення пацієнтів з будь-якими хворобами.

Вартість послуг можна дізнатися у диспетчера відразу під час оформлення замовлення на приїзд бригади. Ваша близька людина чи родич буде транспортований за вказаною адресою з комфортом.